اختتامیه مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور در آمل

 بهشاد علیزاده از استان مازندران قهرمان بخش ١٠٠ متر حمل آدمک, نجات غریق قهرمانی کشور

عکاس (ارسالی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

مراسم اختتامیه بیست و نهمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور برگزار و طی آن از برترین های شرکت کننده در این رقابت ها تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، در پایان بیست و نهمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور مردان، مراسم اختتامیه این رقابت ها برگزار شد.
علی رجبی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران، حسن رنگرز مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران، مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی، شادی قیاسی و هاشم محتشمی راد نایب رئیس و دبیر فدراسیون و مسئولان کمیته های مختلف این فدراسیون از شرکت کنندگان در مراسم بودند.
در این مراسم از نفرات برتر در هر یک از ٦ ماده مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور تقدیر شد.
همچنین پیشکسوتان نجات غریق و غواصی هم در این مراسم مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
” بهشاد علیزاده “از استان مازندران قهرمان نجات غریق قهرمانی کشور
لازم به ذکر است در چارحوب روز نخست بیست و نهمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور مردان، رقابت های بخش ١٠٠ متر حمل آدمک برگزار شد.
٤٦ نفر از استان های مختلف رقابت های این بخش را برگزار کردند.
در پایان بهشاد علیزاده از استان مازندران با رکورد ٣٥ ثانیه و ٣٦ صدم ثانیه و ٢٠ امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت.
سید محمد حسینی و امیر ارسلان زارعی هر دو از استان فارس هم در رده های دوم و سوم ایستادند.
حسینی با رکورد ٣٦ ثانیه و ٤٥ صدم ثانیه و ١٨ امتیاز دوم شد ضمن اینکه زارعی هم با رکورد ٣٧ ثانیه و ٩٦ صدم ثانیه و ١٦ امتیاز به عنوان سوم دست یافت.
پرونده بیست و نهمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور مردان با قهرمانی تیم فارس بسته شد.
 بیست و نهمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور مردان پس از دو روز رقابت میان ورزشکاران و تیم های شرکت کننده با اعلام رده بندی نهایی تیم ها به پایان رسید.
این دوره از مسابقات با حضور ٢٥ تیم در ٦ ماده ٢٠٠ متر با مانع، پرتاب طناب، ١٠٠ متر حمل آدمک (انفرادی) و ٤ در ٥٠ متر تیمی با مانع تیمی (روز نخست) و ٥٠ متر حمل آدمک انفرادی و ٤ در ٢٥ متر حمل آدمک تیمی (روز دوم) برگزار شد.
در پایان و با توجه به نتایج به دست آمده در هر ماده انفرادی و تیمی، تیم فارس به عنوان قهرمانی دست یافت.
فارس با ١٧٦ امتیاز این عنوان را به خود اختصاص داد.
همچنین تیم تهران با ١٦٦ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم مازندران هم با ١١٧ امتیاز به عنوان سوم دست یافت.
در جدول رده بندی نهایی تیم های البرز (١٠٥ امتیاز)، خراسان رضوی (٦٨ امتیاز) و خوزستان (٦٢ امتیاز) در رده های سوم تا ششم ایستادند.