اختتامیه مسابقات کشوری کمربند طلایی K.P.F در ساری

عکاس(دریافتی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

ششمین دوره مسابقات کشوری کمربند طلایی K.P.F جمهوری‌ اسلامی ایران در ساری به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی کارن پرشین فایت جمهوری اسلامی ایران ، مسابقات قهرمانی کشوری این سبک که ششمین دوره خود را تجربه میکند ، با حضور بیش از ۲۰۰ فایتر در دو بخش بانوان و آقایان از سراسر ایران با یاد و گرامیداشت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

این دوره از مسابقات در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان،جوانان و بزرگسالان برگزار که به نفرات اول در رده ی نونهالان و نوجوانان ، بازوبند و حکم قهرمانی و به نفرات دوم و سوم تندیس و حکم قهرمانی اهدا شد.

همچنین به نفر اول در رده ی جوانان و بزرگسالان ، کمربند طلایی و حکم قهرمانی و به نفرات دوم و سوم مدال و حکم قهرمانی اهدا گردید.
تقدیر از داوران ، مربیان برتر و تجلیل از نائب رئیس هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان مازندران از دیگر برنامه های این دوره بوده است.
در ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک kpf در بخش بانوان ، یکی از بازیهای هیجانی این دوره ،استایل دیمابوکسینگ بوده که برای اولین بار برگزار گردید.

گفتنی است یکی از کمربند طلایی قهرمانی این سبک را که مزین بنام سردار دلها است به سید عباس حسینی نژاد دبیر کانون خدمت رضوی شهرستان ساری جهت اهدا به حرم حضرت زینب (س) اهدا شد