اختتامیه مسابقه عکاسی بیکرانه حضور در حوزه هنری مازندران

عکاس(دریافتی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

اختتامیه بیکرانه حضور در ساری برگزار شد

نخستین مسابقه عکاسی بیکرانه حضور با معرفی برگزیدگان در حوزه هنری مازندران پایان گرفت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری مازندران عصر شنبه 16 مرداد 1400 با حضور تعدادی از عکاسان و با رعایت موازین بهداشتی، برگزیدگان رویداد یاد شده که با موضوع انتخابات برگزار شد معرفی شدند.

مهدی معصومی گرجی در ابتدای این برنامه با اشاره به تحت شعاع قرار گرفتن برنامه های فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران توسط بیماری کرونا گفت: انتخابات امسال رویداد ویژه و حساسی بود که تصمیم گرفتیم این جریان مهم و شور حضور مردم استان را با همکاری اعضای خانه عکاسان این مرکز به تصویر بکشیم.

رییس حوزه هنری مازندران با ابراز این نکته که در گذشته گاه یک عکس سیاستهای دولتها یا نگاه مردم جوامع را نسبت به یک پدیده و موضوع عوض کرده افزود: هنر و خلاقیت عکاسان نکته ای است که در بیکرانه حضور، ناب ترین لحظات مشارکت مردم در انتخابات را با مخاطبان به اشتراک گذاشت.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر استفاده از نیروهای جوان در کارها ی مهم گفت: در اجرای نخستین مسابقه عکاسی بیکرانه حضور تصمیم بر آن شد از جوانان عضو خانه عکاسان حوزه هنری مازندران استفاده کنیم تا روح تازه ای در این جریان فرهنگی هنری دمیده شود و خدا را شاکریم که این اعضای محترم به شایستگی از پس این مسؤولیت برآمده اند.

گفتنی است، دبیرخانه نخستین مسابقه عکاسی بیکرانه حضور پس از انتشار فراخوان در دو بخش حرفه ای و موبایلی، میزبان پذیرش 98 اثر از 21 عکاس بود که داوران بیکرانه حضور ( حسین بهرامی، کیوان جعفری، علی کاکویی و نرجس خاتون اندرواژ) در نهایت 27 اثر از 12 عکاس را شایسته حضور در نمایشگاه دانستند.

همچنین در نهایت زینب ذبیحی، احسان فضلی و حامد امیرنژاد به عنوان برگزیدگان این رویداد معرفی شده و جایزه خود را با حضور رییس حوزه هنری مازندران و مسئول بسیج رسانه استان دریافت کردند.