اختتامیه تبیین سیاست ها و اقدامات صدا و سیمای مراکز استانها در نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در ساری برگزار شد.

به گزارش صدا و سیما ؛ محمد اسلامی در اختتامیه تبیین سیاست ها و اقدامات صدا و سیمای مراکز استانها در نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی افزود :  امروز قدرت اقتصادی کشور ما در مقایسه با گذشته قابل مقایسه نیست و نرخ سرمایه گذاری و اشتغال در کشور ما یک نرخ مثبتی است.

وی با بیان اینکه ایجاد فرصت های شغلی ، کسب و کار تولید و رونق بازار از جمله برنامه های دولت در سالجاری است افزود: فعال کردن فرآیند تبدیل دانش به محصول ،حمایت از صنایع تولیدی کوچک و اعطای سرمایه در گردش به مجموعه های صنعتی نیمه فعال از جمله برنامه هایی است که دولت به طور جد پیگیر آنهاست .

استاندار مازندران با بیان اینکه استانها مملو از فرهنگ های اصیل . مفاخر و هنرمندان بزرگ هستند تصریح کرد : شناسایی ظرفیتها و پردازش نکات قوت در استان ها از سوی صدا و سیمای مراکز نه تنها پیوند مردم و فرهنگ ها را ایجاد میکند. , بلکه کمک حال دولت برای ایجاد رفاه و آرامش و آسایش را فراهم میکند

فاطمی رییس سیمای مراکز صدا و سیما نیز در این همایش با اشاره به اینکه دشمنان با بزرگنمایی کوچکترین روزنه ها که امسال به اوج خود رسید درصدد براندازی نظام اسلامی هستند گفت : ما در حیات انقلاب اسلامی پیشرفت های چشم گیری رسیده است.

فاطمی با بیان اینکه توجه به ارتباط دو سویه مخاطب از جمله موضوعاتی است که مراکز استانها باید به آن توجه کنند افزود: در تمام برنامه های گفتگو محور باید حضور مردم موثر باشد و در تمام برنامه ها از حضور مردم استفاده کرد .

مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران هم در این همایش با اشاره به اینکه نباید به سادگی به فضای استکبار اعتماد کرد گفت : باید دانست پشت فضای استکبار فتنه های فراوانی نهفته است که بصیرت مردم را نشانه گرفته و باید با آگاهی رسانه ای مردم را با آن آشنا کرد تا دچار تزلزل نشود .

مقدسی افزود : بزرگترین جنگ، جنگ اقتصادی است که دشمنان نظام با بزرگنمایی برخی از مسائل درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی هستند اما پیوند مردم و نظام ناگسستنی است.

همچنین در این مراسم از نمونه های تولیدات رادیویی، تلویزیونی ، خبری ، فضای مجازی و آثار پژوهشی مرکز مازندران رونمایی شد.