تیم فوتبال رسانه ورزش مازندران که حدود 7 سالی است با همت خبرنگاران، عکاسان و فعالین رسانه ای در سطح استان فعالیت های فرهنگی خوبی را انجام می دهد، در ادامه سفرهایش به شهرهای مختلف استان مازندران، اینبار به عباس آباد سفر کرد.

رسانه ورزشی ها که ارزش خاصی برای پیشکسوتان استان قائل هستند و یکی از اهداف همیشگی آنها نیز ارج نهادن به مقام پیشکسوتان است، در این سفر، به دعوت باشگاه دنیای گل به مدیریت شهرزاد رجبی پیشکسوت ارزنده فوتبال ایران و مازندران، روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۴ و ۱۵ آبان، در عباس آباد اردو فرهنگی_تفریحی زدند. رسانه ای ها که در طول هفته با دغدغه خبر، مشغله های زیادی را در سر دارند، با شرکت در اردوها و بازی های تیم خودشان ساعاتی را به ورزش می پردازند و همچنین در کارهای فرهنگی تیم رسانه ورزش مازندران سهیم هستند.

رسانه ورزشی ها که اردوی شاد و خوبی را پشت سر گذاشته بودند، در آخرین روز اردو، عصر روز چهارشنبه در دیداری دوستانه، برابر پیشکسوتان دنیای گل قرار گرفتند و ضمن تجلیل و قدردانی از زحمات این پیشکسوتان ارزشمند، دقایقی را هم باهم به بازی فوتبال پرداختند. در این دیدار دوستانه، رسانه ای ها موفق شدند در برابر دنیای گل که دنیایی از پیشکسوتان، موسپیدان و خاک خورده های فوتبال غرب استان را به همراه داشت به برتری دست پیدا کنند. رسانه ای ها در دیداری جذاب و پرگل با نتیجه ۴ بر ۲ دنیای گل عباس آباد را شکست دادند تا شیرینی این اردو برایشان دوچندان شود. رضا وریجی زننده دو گل رسانه در این دیدار بود و مهدی رضی یکی دیگر از گل ها را به ثمر رساند.

آرمان عطایی هم از روی نقطه پنالتی زننده دیگر گل رسانه ای ها در این دیدار بود. همچنین مهدی شهردمی و روح الله صفری هم گلزنان دنیای گل در این دیدار بودند. از حواشی جالب رسانه ای ها در این اردو رونمایی از البسه جدید و زیبای این تیم بود که در جلسه شب قبل از بازی در محل اسکان تیم با حضور حسین قزل سفلو سرمربی، علی ابراهیمی مربی و شهرزاد رجبی رونمایی شد.

گفتنیست؛ تیم فوتبال رسانه ورزش مازندران هر هفته با حضور در شهرهای مختلف استان و با حضور اصحاب رسانه از سرتاسر استان، دیدارهایی دوستانه جهت ارج نهادن به مقام پیشکسوت برگزار می کند.