طی احکامی از سوی استاندار مازندران؛

اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان منصوب شدند

طی احکام جداگانه ای از سوی احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در استان، اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های مازندران منصوب و در جلسه شورای اطلاع رسانی استان معرفی شدند. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد حسین زادگان در این جلسه با اشاره به اهمیت و ضرورت فعالیت شورای هماهنگی روابط عمومی ها و احساس خلاء جدی که در عدم فعالیت این شورا احساس می شد، یادآور شد: در برخی مسایل؛ نقدهای غیرمنصفانه به عملکرد دولت وارد می شود و علیرغم اقدامات موثر و دستاوردهای مطلوب در بخش های مختلف، دولت در حوزه اطلاع رسانی مظلوم واقع شده است.

استاندار مازندران با بیان این که امروز جنگ اقتصادی سنگینی که در آن قرار داریم و بسته شدن کانال های انتقال پول و کالا موجب مشکلاتی در پیشبرد امور شده است، افزود: مقام معظم رهبری بر تعامل با دنیا تاکید دارند و باید مشکلات از این دست را با همراهی و مشارکت مردم از سر را ه برداشت.

حسین زادگان با اشاره به این که مجموعه فعالیت های دستگاه ها و نهادهای مختلف، اقدامات دولت و نظام محسوب می شود، تصریح کرد: روابط عمومی ها باید نقد ها و نقطه نظرات مردم و مسایل و مقدورات دولت و مدیران را متقابلا انتقال دهند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های مازندران، با تاکید بر این که اطلاع رسانی باید در قالب جریان سازی شکل بگیرد، گفت: انتظار این است که اقدامات دولت و نظام به شکل موثر به مردم منتقل شود.

استاندار مازندران با اشاره به این که روابط عمومی ها باید نقد، تبیین و شفاف سازی را در جهت آگاه کردن ارکان سازمان متبوع در دستور کار جدی خود قرار دهند، اظهار داشت: باید نیروی انسانی روابط عمومی تجمیع و از توانمندی صاحب نظران حوزه اطلاع رسانی و جریان سازی مطلع بهره گیری شود.

گفتنی است؛ در این جلسه با حضور استاندار مازندران، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و اعضای شورای اطلاع رسانی استان، عباس مهدوی، مدیر کل روابط عمومی استانداری به عنوان جانشین و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی ها، سید علی اصغر موسوی، به عنوان مسئول اجرایی دبیرخانه و یاسر رضازاده، مدیر روابط عمومی شهرداری ساری، حسن شیرزاد، مدیر روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حسین برزگر ولیک چالی، مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور مازندران، رمضان کریمی، مدیر روابط عمومی فرمانداری عباس آباد، سید حمزه مطهری، مدیر روابط عمومی شهرداری چالوس، مهدی بادی کناری، مدیر روابط عمومی فرمانداری بابل و محمد مقدم فر، مدیر روابط عمومی امور شعب بانک ملی استان به عنوان عضو هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های مازندران معرفی شدند.