افتتاح ستاد استانی سید ابراهیم رئیسی در ساری

عکاس (محسن هدایتی بنیادآباد) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

ستاد مرکزی انتخابات ریاست جمهوری جبهه انقلاب اسلامی مازندران با حضور نیروهای انقلابی استان و با رعایت پروتکل های بهداشتی افتتاح شد.

مراسم افتتاحیه ستاد مرکزی انتخابات ریاست جمهوری جبهه انقلاب اسلامی استان مازندران با اعلام حمایت رسمی این جبه از کاندیداتوری سید ابراهیم رئیسی در ساری برگزار شد.

به گزارش ایرنا ،  رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مازندران در این مراسم گفت : امروز همه ما وظیفه داریم در تحقق دولت اسلامی در نظامی اسلامی کمک کرده تا به تکلیف خود عمل کنیم.
حجت‌الاسلام نصیرالدین یعقوبی با بیان اینکه یکی از ارزش‌های دولت اسلامی، عدالت اجتماعی است ، افزود : مقابله با فقر، استقلال همه‌جانبه، اقامه حکومت صالحان به همراه ایمان و هویت انقلابی و اسلامی از دیگر ارزش‌ها و اصول دولت اسلامی است.
وی با اظهار این که بنای جبهه انقلاب اسلامی تشکیل دولت اسلامی است ، گفت : کسانی که با قانون اساسی وارد ریاست‌جمهوری شدند و امروز بیان می‌کنند قانون اساسی را قبول ندارند ، این مخالف دولت اسلامی است.
یعقوبی افزود : شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مازندران امتحان خود را پس داده و نخستین آزمونش هم راهیابی ۱۱ نماینده از مازندران به مجلس بود و مجلس توانست با بسیاری مفاسد مبارزه کند.
یعقوبی با پیش بینی این که انتخابات ۲۸ خرداد ممکن است از حالت دوقطبی خارج شده و سه قطبی شود ، گفت : باید تلاش کنیم تا این بار انقلاب را نجات دهیم.
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مازندران هم در این گفت : معتقدیم دولت و نظامی که قادر است امروز در عرصه دفاعی جزو قدرت‌های برتر باشد، دون شانش است که در حوزه اقتصاد و عمران نتواند به خوبی عمل کند ، اما کسانی در عرصه قدرت هستند که اعتقادی به نیروی داخل ندارند و در ۲۸ خرداد جبهه انقلاب باید این نگاه را تبین کند.
شکرالله رضازاده با بیان اینکه امروز عده‌ای به جنگ روانی با روح و روان مردم پرداخته‌اند، افزود : ای کاش عرصه سیاست ، پادگان بود که می‌فهمیدیم قابل دفاع است.
رئیس ستاد انتخابات نیروهای جبهه انقلاب مازندران با اظهار این که امروز هم برخی مانند سال ۹۶ به دنبال ایجاد دوقطبی در انتخابات هستند ، گفت : جبهه انقلاب اسلامی این بار تصمیم جدی در ورود به انتخابات دارد چون اعتقاد داریم انقلاب عرضه دارد مشکل مردم را حل کند.
وی با ادعای این که در هیچ دولتی بعد از انقلاب، جریان ناب انقلاب صد در صد ارکان قدرت را در دست نداشت ، افزود : در دولت خاتمی همان‌هایی بر سر کار بودند که در دولت هاشمی و در دولت روحانی بودند و حتی در دولت محمود احمدی‌نژاد بسیاری ارکان قدرت را اینها در اختیار داشتند.
رضازاده با بیان اینکه امروز مجلس را متهم می‌کنند که ناکارآمد است ، گفت : این نقد را به مجلس داریم ، چرا که آنچه را انجام می‌دهند به اطلاع مردم نمی‌رسانند.