برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات فوتسال جام ولایت ویژه ماه مبارک رمضان در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

مراسم افتتاحیه مسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مازندران جام ولایت ویژه ماه مبارک رمضان با حضور جمعی از مسئولین و ورزشکاران و علاقمندان به ورزش برگزار شد .
دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم افتتاحیه پنجمین دوره جشنواره جام ولایت و بیست و دومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان ويژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکي مازندران با اشاره به اهميت ورزش در سلامت جسم و روح افراد، افزود: انجام ورزش و فعاليت بدني ارتباط مستقيمي با سلامتي دارد و رفاه کامل جسمي، رواني، اجتماعي و معنوي با ورزش تحقق مي‌يابد.

وی ورزش را جزء اصول اولیه سلامتی دانست وگفت : با توجه به اینکه وزارت بهداشت متولی سلامت جامعه است ما نیز باید سردمدار سلامتی باشیم و فعاليت‌هاي ورزشي بايد سرلوحه تمامي اساتيد، کارکنان و دانشجويان قرار بگيرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بر توسعه زیرساخت‌های ورزشی و ترویج ورزش‌های همگانی تاکید کرد.

دکتر موسوی درخصوص ایام ماه مبارک رمضان و تأثیرات آن و همچنین توجه به سلامت جسم و اثرات ورزش مطالبی ارایه کرد و از دست اندرکاران ورزش این دانشگاه و حضور فعال تیم‌های ورزشي در اين مسابقات تقدير کرد.

دکتر محمد پنبه چی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در سخنانی ورزش را رکن اساسی در زندگی سالم عنوان کرد اظهار کرد : وجود کارکنان شاداب و سالم در دستگاه‌های دولتي روحيه خدمتي و بهره‌وري را ارتقاء مي بخشد .

وی تاکید کرد : تحقق این امر در گرو توجه به ورزش و تعمیم آن در دانشگاه ها و مراکز دولتی است.

در پایان تیم‌های حاضر در سالن رژه رفتند و مسابقات رسما با دیدار دو تیم مدیریت پشتیبانی و امور رفاهي دانشگاه علوم پزشکي مازندران و شبکه بهداست و درمان شهرستان بهشهر افتتاح شد.

گفتنی است در این دوره از مسابقات فوتسال ، کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دو رده سنی زیر و بالای ۴۰ سال، تا پایان ماه مبارک رمضان با هم به رقابت می پردازند .