افتتاح بیمارستان خاتم الانبیاء بهشهر با حضور استاندار مازندران

 بیمارستان خاتم الانبیاء بهشهر در قالب طرح ملی افتتاح 8 بیمارستان کشور که توسط رییس جمهور از طریق ویدیوکنفرانس صورت گرفت، با حضور احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندارن و جمعی از مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی رسما افتتاح شد. ‎

در ادامه پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، از ۲۶ پروژه ملی در حوزه‌های بهداشت و درمان، راه و شهرسازی و جمعیت هلال احمر با دستور دکتر روحانی بهره برداری شد.

رئیس جمهور روز پنج‌شنبه در بیست و چهارمین هفته از افتتاح طرح‌های مهم ملی کشور با شعار تدبیر و امید برای جهش تولید، ۲۶ پروژه ملی وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و راه و شهرسازی و جمعیت هلال احمر را افتتاح کرد.

در این روز؛ بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان بهشهر با حضور احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران، حجت الاسلام جباری، امام جمعه بهشهر، شریعتی، نماینده مردم شرق مازندران، موسوی، رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، خنجری، فرماندار بهشهر و برخی مدیران استانی و شهرستانی در شمار این 8 طرح بیمارستانی به بهره برداری رسید.

در این مراسم بهره‌برداری از بیمارستان پوست رازی و ساختمان جامع پیوند بیمارستان مسیح دانشوری در تهران، بیمارستان بیماری‌های تنفسی در زابل، طرح تکمیلی بیمارستان آیت‌الله خویی در آذربایجان غربی، طرح توسعه بیمارستان خاتم الانبیا نطنز، بیمارستان شفا سقز، بیمارستان بهشهر و بیمارستان تالش و نیز طرح توسعه و تقویت شبکه امداد و نجات کشور، ۷ مرکز بهداشت، درمان و توانبخشی و ۱۴۰۰ خانه هلال به طور رسمی آغاز شد.

احمد حسین زادگان، در حاشیه مراسم افتتاح رسمی بیمارستان خاتم الانبیاء بهشهر، ضمن بازدید از بخش های مختلف، با کارکنان، کادر درمان و پرستاری و بیماران بستری در این بیمارستان دیدار و گفتگو کرد .