افتتاح سالن ورزشی کلارآباد با حضور وزیر ورزش و جوانان و بازدید از طرح های های ورزشی رامسر

عکاس( سید محمد اکبر موسوی) خبرگزاری ایرنا مازندران

 

سالن ورزشی چند منظوره شهید سلیمانی شهر کلارآباد شهرستان عباس آباد با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

همچنین سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به همراه استاندار مازندران از طرح های ورزشی رامسر بازدید کرد.

عدالت‌محوری و ساماندهی وضعیت فدراسیون‌ها در اولویت وزارت ورزش

به گزارش بلاغ، حمید سجادی در بازدید از سالن ورزشی در حال ساخت زنگشامحله تنکابن و افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کلارآباد مازندران اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت نخستین سفر استانی را در مازندران برنامه ریزی کردیم تا ضمن بازدید از پروژه های ورزشی عرض خداقوت به مسئولان استان داشته باشیم.

وی درخصوص پروژه های ناتمام استان مازندران گفت : با هماهنگی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و مسئولان استان مازندران مساعدت ها و برنامه ریزی های ویژه ای برای تکمیل پروژه های ورزشی این خطه قهرمان پرور خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان عدالت محوری و توجه به نقاط کمتر برخوردار را از اولویت های برنامه ای خود در وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت : توجه به بخش خصوصی، اهمیت دادن به مطالبات هواداران باشگاه ها و ساماندهی وضعیت فدراسیون ها در دستور کار است.
این مسئول ادامه داد: امروز یکی از اتفاقات خوب در ورزش را شاهد هستیم که این سالن ورزشی برای استفاده ورزشکاران منطقه به بهره برداری رسید.

سجادی تصریح کرد: همه ما باید بدانیم در ورزش دنیا چه می‌گذرد؟ در کشورهای توسعه یافته بیش از اماکن ورزشی مشارکت مردم در ورزش مهم است.

وی با اشاره به اینکه داشتن اماکن ورزشی خوب اما مشارکت مردم در ورزش و بهره برداری مناسب از اماکن ورزشی مهمتر است، افزود: باید با تکیه بر خلاقیت و نوآوری استفاده از اماکن ورزشی مان را بهینه کنیم.
وزیر ورزش و جوانان با تبریک درخشش ورزشکاران پارالمپیکی، گفت: چهار مدال طلا، نقره و برنز در ششمین روز بازی های پارالمپیک توکیو برای کاروان پرافتخار سردار دلها، بیانگر عزم جدی و اراده قوی قهرمانان این کاروان است که همچنان پرچم بالندگی ورزش ایران اسلامی را در این رویداد رقابتی مهم برافراشته نگاه داشته اند.

وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در نخستین برنامه حضور با همراهی، مسئولان و نمایندگان مجلس در گلزار شهدای رامسر حضور یافت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

بازدید از پروژه های ورزشی و افتتاح سالن مسابقاتی کلارآباد از برنامه‌های حضور سجادی در مازندران است.