افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری بابلسر با حضور استاندار مازندران

عکاس( ابراهیم فلاح ) پایگاه خبری آوای خزر

 

پروژه‌های عمرانی شهرداری بابلسر با حضور استاندار مازندران و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش آوای خزر، آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری بابلسر با حضور احمد حسین زادگان، استاندار مازندران، حجت الاسلام قلیپور، امام جمعه بابلسر، رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، حسن زاده، فرماندار شهرستان بابلسر / در این مراسم؛ استخر سرپوشیده شهدای غواص، ساختمان اداری شهرداری در ۹ طبقه، گلخانه شهرداری، پل ماشین رو شهید حاج قاسم سلیمانی و سنگ فرش خیابان شهید رجایی جمعا با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفته است. ‎

پروژه های خوبی؛ در سال های اخیر در مازندران به بهره برداری رسیده است

احمد حسین‌زادگان در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری بابلسر، اظهار کرد: بزرگ‌ترین مشکل و مانع استان مازندران طی دهه‌های اخیر واگرایی و عدم تمرکز بر مشکلات استان به عنوان یک پیکره واحد بود.

وی افزود: همواره اولویت ما در مدیریت استان و تاکید دولت بر ایجاد وفاق و همدلی میان مسئولان استانی و مردم بود تا با تمرکز بر نقاط مشترک مازندران را در مسیر توسعه و حل مشکلاتش قرار دهیم.

استاندار مازندران، گفت: یکی از عوامل اصلی عقب‌افتادگی توسعه مازندران واگرایی بوده است که ما سعی کردیم از آن خارج شویم.

حسین‌زادگان، تاکید کرد: همه ما فرزندان این مرز و بوم هستیم و هر کسی باید در طول دوران مسئولیت خود گام موثری برای استان بردارد و بعد مسئولیت را در اختیار فرد بعدی قرار دهد.

وی توسعه استان را از هر مسئله و نگرش فردی مهم‌تر توصیف کرد و افزود: آنچه مازندران به آن نیاز دارد نگاهی واحد و حرکت همگانی در مسیر توسعه و رفع موانع است که نمی‌توان با حرکت انفرادی آن را به پیش برد.

استاندار مازندران مردم را بهترین قاضی دانست و افزود: گذشت زمان باعث قضاوت بهتر و عادلانه در مورد اقدامات انجام شده خواهد شد.

حسین‌زادگان مردم را بسیار هوشیار و فهیم توصیف کرد و گفت: به طور حتم مردم بهتر از همه می‌دانند شرایط کشور طی سال‌های اخیر در شدیدترین جنگ اقتصادی قرار داشته و بر کسی هم مشکلات ناشی از کرونا پوشیده نیست.

وی تحلیل‌ها را بر ظرف زمان و شرایط قابل اتکا دانست و اظهار کرد: در شرایطی که کرونا و تحریم دامن‌گیر کشور و دشمن نیز در حال تفرقه‌افکنی بود، توانستیم پروژه‌های خوبی را به بهره‌ برداری برسانیم.

امروز با حضور استاندار مازندران پروژه‌های عمرانی و شهری شهرداری بابلسر با اعتباری حدود ٢٠٠ میلیارد تومان شامل ساخت پل چهارم با اعتبار ١١٠ میلیارد تومان، عمارت شهرداری با اعتبار 35 میلیارد تومان، ساخت استخر دوقلو برای آقایان و بانوان با اعتبار٢٠ میلیارد تومان و گلخانه شهرداری با اعتبار ٥ میلیارد تومان و پیاده‌روسازی هسته مرکزی شهر به بهره‌برداری رسید.