آیین توزیع ۵۱ سری جهیزیه شامل اقلام مختلف کالاهای ایرانی امروز طی آیینی در قالب پویش «حلقه وصل» به زوج‌های جوان تحت پوشش بهزیستی مازندران در ساری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در راستای پویش حلقه وصل؛۵۱ سری جهیزیه به زوج‌های تحت پوشش بهزیستی مازندران اهدا شد

آیین توزیع ۵۱ سری جهیزیه شامل اقلام مختلف کالاهای ایرانی امروز طی آیینی در قالب پویش «حلقه وصل» به زوج‌های جوان تحت پوشش بهزیستی مازندران در مجموعه تفریحی فرح آباد ساری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

مدیرکل بهزیستی مازندران در این آیین با اشاره به برگزاری پویش ملی حلقه وصل برای تامین جهیزیه زوجین تحت پوشش بهزیستی اظهارکرد: هر سری این جهیزیه ها شامل ۹ قلم مختلف و مورد نیاز کالای ایرانی مانند یخچال، فرش، اجاق گاز و لوازم آشپزخانه است که از سوی خیرین به ارزش ۸ میلیارد ریال تهیه شده است.

فرزاد گوهردهی با بیان اینکه هر سری از این جهیزیه اهدایی به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال با قیمت بازار در اوایل سال جاری تهیه شده است، افزود: اهدای جهیزیه به زوج های جوان تحت پوشش بهزیستی مازندران تحت عنوان «حلقه وصل» صورت می گیرد و در این طرح بنا داریم ۱۱۰ سری جهیزیه را تا پایان سال در اختیار جامعه هدف قرار دهیم.

وی ضمن قدردانی از حضور پررنگ خیرین استان در کنار بهزیستی برای پیشبرد اهداف و ماموریت های این نهاد حمایتی خاطرنشان کرد: این اقلام در ابتدا ۵ کالا را شامل می شد که با همت خیرین به ۹ قلم افزایش یافت و امروز ۵۱ سری از این مجموعه کالا ها در شهرهای شرقی تا نواحی میانی استان توزیع می شود.

مدیرکل بهزیستی مازندران همچنین به دیگر اقدامات این نهاد در جهت همدلی با مردم از جمله برگزاری رزمایش و پویش های مختلف در زمان شیوع ویروس کرونا اشاره و تاکید کرد: بعد از شیوع کرونا یکهزار بسته معیشتی در حوزه های آسیب پذیر استان توزیع شد و در پویش های مختلف توانستیم خدمات زیادی به جامعه هدف ارائه دهیم.

وی با اشاره به برگزاری پویش پازل همدلی در سراسر کشور، سهم استان مازندران را ۲۳ هزار قطعه به ارزش ۲۳۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: خوشبختانه استان مازندران به همت مردم شریف و خیرین نیک اندیش با عبور از مرز مشارکت ۲۵۰ میلیون تومانی موفق به پر کردن پازل استان خود شد و برنامه کمپین خود را با تکمیل میزان تعیین شده و کسب رتبه دوم کشور به انجام رساند.