اهدای بازوبند هفتمین‌ پهلوانی “جابر صادق‌زاده” جوان قائم شهری

عکاسان خبرگزاری های ایسنا_ ایلنا-میزان و باشگاه خبرنگاران جوان

 

مراسم اهدای بازوبند پهلوانی سال ۱۴۰۰ و تجلیل از مدال آوران المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، با حضور سید ابراهیم رئیسی، ریاست جمهوری و حمید سجادی وزیر ورزش در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد.
مراسم تجلیل از مدال آوران المپیک و پاراالمپیک و اهدای بازوبند پهلوانی مصادف با ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق (ع) در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد و بازوبند پهلوان سال ۱۴۰۰ توسط رییس‌جمهور بر دستان قهرمان کشتی پهلوانی سنگین وزن جابر صادق زاده بسته شد.

«صادق‌زاده» برای هفتمین‌بار پهلوان ایران شد

«جابر صادق‌زاده» کشتی‌گیر مازندرانی در دیدار پایانی وزن ۱۰۰+ کیلوگرم مسابقات پهلوانی سال ۱۴۰۰، با غلبه بر «امیر محمدی» برای هفتمین‌بار مقام پهلوانی کشور را کسب کرد.
به گزارش بلاغ، در پایان دو روز رقابت کشتی گیران برای کسب بازوبند پهلوانی سال 1400، عصر امروز فینال سنگین وزن کشتی پهلوانی میان جابر صادق زاده و امیر محمدی برگزار شد.

این مبارزه که در سالن 12 هزار نفری آزادی و در حضور رییس جمهور و وزیر ورزش برگزار می شد، در نهایت با برتری صادق زاده به پایان رسید که قبلا نیز 6 بار سابقه کسب بازوبند پهلوانی کشور را داشت.

این کشتی گیر مازندرانی توانست پشت حریف خود را به خاک برساند تا دستش به عنوان برنده و قهرمانی سنگین وزن کشتی پهلوانی بالا برود.

امیر محمدی بعد از شکست مقابل صادق زاده او را روی دوش گرفت و دور افتخار زد.