در چهارمین از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز بزرگداشت روز” زن “و تجلیل از مقام شامخ “مادر” ، دکترحامد ذاکریان-معاون ورزش و سلامت بسیج دانشگاه های علمی و کاربردی استان مازندران با همراهی تعدادی از جوانان مرکز استان با اهدای شاخه های گل نرگس به بانوان ساروی از آنان تجلیل کرد.

لازم به ذکر است همزمان با فجر فاطمی جوانان خوش ذوق مرکز استان در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بزرگداشت سال پنجاه و هفت تعداد 1357 دسته شاخه گل نرگس به پرستاران و کادر درمانی بیمارستان فاطمه زهرا(س) و بانوان بانوی پرتلاش بازار روز و همچنین زنان خانه دار محلات ساری اهدا کردند.

دکترحامد ذاکریان “معاون ورزش و سلامت بسیج دانشگاه های علمی و کاربردی استان مازندران ” به ارسال پیامی به مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز مادر و زن را به همه بانوان فهیم و شریف شهرستان ساری تبریک گفته و همچنین با حضور میدانی  در این روزهای کرونایی و اهدای ۱۳۵۷دسته گل به مناسبت انفجار نور پیروزی انقلاب جمهوری اسلامی ایران  در سال ۱۳۵۷ ، از گروه مدافعان سلامت بیمارستان  فاطمه الزهرا (س)که مزین بنام بانوی دو عالم است  و زنان کسبه بازار بزرگ‌ ساری و مردمان مناطق شهری با تقدیم اقلام بهداشتی از جمله ماسک مراتب تقدیر و تشکر را داشته اند.

 

متن پیام تبریک ایشان به شرح زیر می باشد؛

“بسم الله الرحمن الرحیم”

 “…أنّا أعطیناک الکوثر”

  تقارن دهه مبارک فجر با میلاد پر برکت بانوی بانوان جهان از آغاز خلقت تا پایان روزگار، امسال جلوه زیبا و بی بدلیل به ایام الله فجر داده است. حضرت فاطمه زهرا (س)عطیه ای الهی است که درکِ ژرفای اقیانوس فضایلش در توان ما نیست، جایگاه رفیع او خیره کننده و دیدگان هر صاحب بصیرتی است که توان هر بیان و کلامی را از انسان می ستاند.

این روز، روزیست که به برکت و حرمت بزرگ زن دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) بهانه ی شد، برای قدردانی از همراهان همیشگی؛ زنان و مادرانی که در کنار نقش پراهمیت خود در خانواده دوشادوش مردان در جامعه گام برمی دارند و یک لحظه سکون و ایستایی را برخود نمی پسندند، مادرانی که شهدای راه حق و فضیلت از دامان آنان رو به سوی شهادت گام برداشتند تا پرچم عزت، شرف و مردانگی برای همیشه در اهتزاز بماند.

امید آن می رود، بانوان گرانقدر ایران اسلامی همچون گذشته نقشی ارزشمند و تأثیر گذار در جامعه ایران اسلامی داشته و با پیروی از رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری، نقش موثر در دفع هجمه های فرهنگی دشمن با هدف تخریب وجهه زنان و خانواده های ایران اسلامی در جوامع مختلف جهان را شاهد باشیم.

اینجانب سالروز ولادت حضرت امام خمینی(ره) و همچنین میلاد خجسته بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و مقام والای زن را به تمامی مادران و بانوان شهرستان ساری تبریک عرض می نمایم و ایمان دارم که زنان این مرز و بوم همواره با تلاش مضاعف در جامعه نقشی سازنده و ارزشمند در اعتلای میهن اسلامی خواهند داشت.

با احترام

دکتر حامد ذاکریان

معاون ورزش و سلامت بسیج دانشگاه های علمی و کاربردی استان مازندران