اولین سرمایه گذاری بخش خصوصی در پردیس پارک علم و فناوری مازندران

آیین کلنگ زنی شروع عملیات ساختمانی شرکت لذت الکترونیک ایرانیان با حضور دکتر غلامی راد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، دکتر تیموری رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، دکتر معتمدزادگان رئیس پارک علمو فناوری مازندران، دکتر محمد زاده رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران، دکتر هاشمی رئیس صندوق پژوهش و فناوری مازندران و تعدادی از مدیران عامل شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد.

عملیات عمرانی و ساخت شرکت لذت الکترونیک ایرانیان که با هدف تولید محصولات کمک آموزشی (رباتیک های دانش¬آموزی)، به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی با حجم سرمایه گذاری اولیه60 میلیارد ریال، در پردیس پارک علم و فناوری مازندران شروع گردید .

گفتنی است شرکت لذت الکترونیک ایرانیان دارای بیش از 70 نمایندگی در سراسر کشور بوده و همچنین محصولات خود را به 12 کشور شامل قطر، عمان، کویت، امارات، ترکیه، گرجستان، ارمنستان و … صادر می نماید.

لازم به توضیح است پردیس #پارک_علم_و_فناوری_مازندران با زیربنای 6500 مترمربع در زمینی به مساحت 2 و نیم هکتار در حال ساخت می باشد تا با ساخت ساختمان چند منظوره در این پردیس شاهد افزایش تولید ثروت از طریق علم و فناوری باشیم.

با افتتاح پردیس #پارک_علم_و_فناوری_مازندران ، شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور از حمایت های زیرساختی سخت افزاری و نرم افزاری پارک بهره مند می شوند .

شایان ذکر است فضای اداری، تحقیقاتی و فناوری در فضای حدود ۱۵۰۰۰ مربع با سرمایه گذاری بیش از ۷۵۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در پردیس #پارک_علم_و_فناوری_مازندران ساخته خواهد شد.