حضرت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان به همراه رضایی فرماندار شهرستان ساری از پروژه های عمرانی در دست احداث بوستان بانوان ، زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار و روند اجرایی فاز دوم بوستان ملل بازدید کردند.

نماینده ولی فقیه در استان در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری ساری تأکید کرد:

ضرورت حمایت قاطع از شهردار جوان و پرتلاش در جهت توسعه شهر ساری

حضرت آیت الله طبرسی در نشستی که پس از بازدید از پروژه های بزرگ عمرانی شهرداری ساری برگزار شد، اظهار داشت: خدماتي كه از آقاي عبوري به عنوان شهردارساري برخاست، باورنكردني ها را باورپذير نمود و اين اتفاق محقق نشده است مگر در سايه تلاش بي دريغ مجموعه مديريت شهري

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، صبح شنبه حضرت آیت الله طبرسی، نماینده ولی فقیه در استان با همراهی عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری، مدینه رییس شورای اسلامی شهر، عبوری شهردار مرکز استان و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و روحانیون از پروژه های عمرانی در حال اجرای شهرداری مرکز استان بازدید نمودند.

 شهردار ساری: ایجاد اشتغال و فضای توام با آرامش و رفاه اجتماعی مهم ترین اهداف احداث فاز دوم بوستان ملل

مهدی عبوری شهردار ساری در ابتدای نشستی که پس از این بازدیدها در سالن جلسات محل اجرای پروژه ملی فاز دوم بوستان ملل برگزار شد، ضمن قدردانی از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان، به اقدامات شهرداری ساری اشاره نمود و اظهار داشت: در زمانی که کشور با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کند و پروژه های بزرگ در استان دیده نمی شود، شهرداری ساری با حمایت بزرگان، اعضای شورای اسلامی شهر و همت کارکنان مجموعه شهرداری توانست پروژه های بزرگی را طراحی و اجرا نماید.

وی به اهداف اصلی اجرای پروژه ملی فاز دوم ملل اشاره کرد و ادامه داد: ایجاد اشتغال برای فرزندان این منطقه و نیز ایجاد فضایی توأم با آرامش، آسایش و رفاه اجتماعی برای شهروندان و گردشگران از مهمترین اهداف احداث فاز دوم بوستان ملل است.

حضرت آیت الله طبرسی: پروژه های شهرداری ساری باعث رشد قدر و منزلت مرکز استان شده است

در ادامه حضرت آيت الله طبرسي، نماينده ولي فقيه در استان با قدرداني از زحمات شهردار جوان، فعال و پرتلاش و نيز اعضاي شوراي اسلامي شهر ساري، تحول شهر در سال هاي اخير را بسيار محسوس دانست و عنوان كرد: حقيقتاٌ مركز استان مازندران در سال‌هاي گذشته بسيار منزوي بود و نامي در نقشه كشور نداشت که به لطف خدا و همت شهردار جوان و فعال و نیز حمایت اعضاي شوراي اسلامی شهر با اجراي پروژه هاي بزرگ عمراني و فرهنگي، قدر و منزلت ساري بعنوان مركز استان بالاتر رفته است.

ايشان به تحقق باورهاي دست نيافتني در سايه تلاش صادقانه اشاره كرد و افزود: خدماتي كه از آقاي عبوري به عنوان شهردار ساري برخاست، باورنكردني ها را باورپذير نمود و اين اتفاق محقق نشده است مگر در سايه تلاش بي دريغ مجموعه مديريت شهري.

نماينده ولي فقيه در استان به احداث بوستان بانوان با امكانات كم نظير در مركز استان اشاره كرد و گفت: بدون ترديد احداث چنين بوستاني براي بانوان نعمت بزرگي است و نمونه آن در استان هاي ديگر وجود ندارد. تمام آنچه كه براي ورزش و آرامش لازم است در پارك بانوان موجود است و اميدوارم با لطف خدا و همت شهردار محترم در اسرع وقت آماده بهره برداري گردد.

امام جمعه مركز استان در ادامه با مخاطب قرار دادن رسانه ها از آنان خواست تا با پررنگ نمودن اين خدمات، گامي مهم در راستاي اطلاع رساني صحیح و اميد آفريني بردارند.

نماینده ولی فقیه در استان: شهردار جوان ساري نشان داده است كه نمونه يك مدير توانمند است

حضرت آيت الله طبرسي با قدرداني از زحمات آقاي عبوري و خدمات ارزنده ايشان در شرايط نامساعد اقتصادي كشور اظهار داشت: يقيناٌ مديري كه تبحر داشته باشد، مي تواند با شرايط نامطلوب اقتصادي هم كارهاي بزرگ انجام دهد و شهردار جوان ساري نشان داده است كه نمونه يك مدير توانمند است.

ايشان بر ضرورت وحدت و همدلي در ميان مديران براي پيشبرد امور تاكيد كرد و گفت : مديران و گروه هاي مختلف بايد مبناي كار را بر وحدت و همدلي قرار دهند نه تخريب و تضعيف، همه بايد يك زبان، يك حركت و يك حرف باشيم تا بتوانيم به قله هاي پيشرفت دست پيدا كنيم. انتظار من اين است كه همه كمك كنند تا به اميد خدا شهرمان در مسير پيشرفت هاي روز افزون قرار گيرد.

نماينده ولي فقيه در ادامه با قدرداني از انتصاب رضايي بعنوان فرماندار ساري گفت: انشالله با حضور آقايان رضايي و عبوري و شوراي اسلامي شهر، شاهد رشد و توسعه ساري در همه زمينه ها باشيم . از همه مسئولان ميخواهم با توجه به فعاليت هاي عمراني بزرگ تلاش كنند تا پارك موزه دفاع مقدس هم بعنوان سند افتخار و سند تاريخي در كنار اين پروژه هاي بزرگ حمايت شود و به بهره برداري برسد.

در پايان، حضرت آيت الله طبرسي با قدرداني مجدد از زحمات شهردار محترم و مجموعه مديريت شهري اظهار داشت :از آقاي عبوري و همكارانشان در شوراي شهر و شهرداري مي خواهم تا همچنان با اميد و انگيزه به خدمت رساني مشغول باشند و به كارشكني برخي از كساني كه روزي خودشان در مصدر خدمت بودند و كاري از دستشان بر نمي آمد توجهي نكنند. بدون ترديد مردم همواره حامي خدمتگزاران خود در مديريت شهري هستند.

فرماندار ساری: عبوري اثبات كرده است كه با حركت جهادي مي توان گام هاي موثري براي مردم برداشت

در ادامه اين نشست، عباسعلي رضايي فرماندار شهرستان ساري نيز با تشكر از حضور حضرت آيت الله طبرسي نماينده ولي فقيه در استان و نيز قدرداني از زحمات ارزنده شهردار ساري گفت : در مقطع كنوني، عبوري اثبات كرده است كه با حركت جهادي مي توان گام هاي موثري براي مردم در راه رشد و توسعه برداشت.

رضايي به حمايت فرمانداري از خدمات و پروژه هاي مديريت شهري اشاره كرد و افزود: اين قول را مي دهم كه با تمام ظرفيتي كه در فرمانداري وجود دارد از خدمات مديريت شهري حمايت خواهيم كرد.

در پايان، فرماندار ساري تعامل را مهم ترين اصل براي دستيابي به اهداف بزرگ عنوان كرد و گفت : هدف اين است كه با تعامل ميان فرمانداري، شهرداري و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، كارها به سرانجام برسد و حاصل تمام زحمات و خدمات نصيب مردم و شهروندان گردد.