بازدید آیت الله لائینی از روند واکسیناسیون در مصلی ساری

عکاس (فاطمه کواکبیان) هارشین مجله تصویری مازندران

 

برداشتن شرایط سنی واکسن برای مازندران به دلیل بحرانی بودن اوضاع کرونا

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: در برخی از استان‌ها که شرایط کرونایی در آنها همچون مازندران فراتر از رنگ قرمز رفته، شرط سنی برای تزریق واکسن را برداشتند ولی در استان ما که اکنون در بحران به‌سر می‌برد گروه سنی همچنان بالا است.

به گزارش فارس، آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران امروز در بازدید از روند واکسیناسیون در مصلی امام خمینی (ره) و برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه، اظهار کرد: فضای ایجاد شده حاصل تعامل مصلی ستاد نماز جمعه، بسیج و سپاه شهرستان ساری و همچنین دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت شهرستان ساری است‌.

وی با بیان اینکه مرکز بهداشت ساری وظیفه تهیه واکسن را بر عهده دارد، افزود: میزان واکسن دریافتی از نسبت انتظار پایین‌تر است و توقع ما تسریع در دریافت واکسن است‌.

محمدی‌لائینی تصریح کرد: خرسندیم که بیشتر مراجعان به باجه تزریق واکسن برکت مراجعه می‌کنند که این نشان از هویت ملی و ایرانی آنها دارد که با دریافت این واکسن از تولیدکنندگان آن حمایت می‌کنند.

*لزوم تسریع در تزرق واکسیناسیون

نماینده ولی فقیه در مازندران یادآور شد: نکته قابل توجه اینکه در برخی از استان‌ها که شرایط کرونایی در آن‌ها همچون مازندران فراتر از رنگ قرمز رفته، شرط سنی برای تزریق واکسن را برداشتند ولی در استان ما که اکنون در بحران به‌سر می برد گروه سنی همچنان بالا است.

این مسؤول تاکید کرد: درخواست ما برداشتن محدودیت سنی و یا پایین آوردن آن است تا زودتر همه گروه‌های سنی واکسن دریافت کنند.