بازدید آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه به همراه فرماندار مرکز استان و جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران از قرارگاه کنترل و نظارت عبور و مرور خودرو ها در ورودی شهر ساری

تاکید بر همکاری مردم با پلیس در طرح محدودیت های کرونایی در مازندران

نماینده و لی فقیه در استان مازندران در حاشیه بازدید از اقدامات پلیس در طرح محدودیت های کرونایی بر همکاری مردم با پلیس در اجرای این طرح و رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله محمد باقر محمدی لائینی بعداز ظهر امروز با حضور در ورودی شهرستان ساری در محور قائم شهر از اقدامات و عملکرد پلیس در اعمال محدودیت های ترافیکی با توجه به شرایط کرونایی بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و عملکرد پلیس و فرماندهی انتظامی استان در اجرای این طرح، نتایج این طرح را در پیشگیری و مقابله با کرونا در گرو رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان با نرفتن به مهمانی ها و دورهمی ها دانست .

آیت الله لائینی با اشاره به اینکه بار اصلی اجرای این طرح بر روی دوش نیروی انتظامی، استانداری و فرمانداری ها است، تصریح کرد: همه دستگاه های اجرایی و خدماتی باید پای کار بیاند تا این طرح به خوبی اجرا شود.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران، تعامل و همکاری همه دستگاه ها و هم صدایی با رویکرد مشخص در اجرای این طرح را موثر دانست و بر همکاری آحاد مردم در اجرای هر چه بهتر این طرح تاکید کرد.