بازدید نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار از گشت های محله محور «رضویون» سپاه کربلا

به گزارش  شبستان ،«حسین علیزاده»در حاشیه بازدید از گشت های محله محور «رضویون» سپاه کربلا با همراهی نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار دیار علویان به اجرای رزمایش الی بیت المقدس اشاره کرد و گفت:این رزمایش با شعار “ما پای کار انقلابیم” از ۱۲ آغاز شد و تا ۲۲ بهمن همزمان با گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.

معاون عملیات و سخنگوی رزمایش الی بیت المقدس سپاه کربلا  از شرکت  بیش از ۲ هزار پایگاه مقاومت و ۲ هزار دسته رزمی در این رزمایش خبر داد و افزود: این رزمایش  در جهت خدمت رسانی، ایجاد امنیت پایدار محلات با هم افزایی با نیرو‌های انتظامی در حال برگزاری است.

وی در ادامه از شرکت ۵ هزار و ۴۰۹ تیم‌ رزمی در قالب گشت‌های رضویون و ایست و بازرسی در ذیل این رزمایش خبر داد و اضافه کرد: بیش از 70 هزار بسیجی در این گشت های محله محور شرکت کردند.

علیزاده با اعلام اینکه  ۱۰ هزار گشت توسط تیم‌های گشتی تا پنجمین روز از رزمایش الی بیت المقدس انجام شد، افزود: ۶۷۶ تور ایست و بازرسی با مشارکت ۷ هزار و ۲۳۰ بسیجی در نقاط مختلف استان برپا شد.

فرمانده سپاه ساری خبر داد؛
فعالیت ۲۵۷پایگاه مقاومت در قالب رزمایش الی بیت المقدس
شریفی از فعالیت ۲۵۷پایگاه مقاومت در قالب ۲۵۷دسته رزمی در قالب رزمایش الی بیت المقدس به گشت های رضویون خبر داد وگفت:بسیجیان در این طرح به عنوان بازوی توانمند ناجا درصدد کاهش آسیب ها و اختلافات طبقانی هستند.
 «ابراهیم شریفی» نیز در حاشیه بازدید از گشت های محله محور «رضویون» سپاه کربلا با همراهی نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار مازندران با بیان اینکه یکی از فعالیت های اثرگذار و ماندگاری که بسیج در حوزه امنیت پایدار محلات انجام می دهد  اجرای گشت محله محور رضویون است، گفت: پایگاه های مقاومت در سطح شهرستان و استان با اجرای این گشت ها، کمک بسیار قابل توجهی به ناجا در بحث تامین امنیت محلات می کنند.

فرمانده سپاه ساری با بیان اینکه به واسطه گشت هایی که در حوزه امنیت پایدار انجام می شود در حوزه مقابله کرونا نیز با همکاری همین پایگاه های مقاومت کمک قابل توجهی در حوزه رصد و شناسایی و… به شبکه بهداشت شده شده، ادامه داد: تا قطع زنجیره ابتلا به کرونا فعالیت در محلات را خواهیم داشت.

وی از حوزه پایگاه مقاومت محمد رسول الله(ص) به عنوان یک پایگاه فرهنگی یاد کرد و گفت: این پایگاه مقاومت یک قرارگاه محله محور دارد که باحضور امام جماعت، خیرین، فرمانده پایگاه، معتمدین درخصوص رسیدگی به مشکلات مردم فعالیت دارند .

شریفی از فعالیت 257پایگاه مقاومت در قالب 257دسته رزمی در قالب رزمایش الی بیت المقدس به گشت های رضویون خبر داد وافزود:بسیجیان در این طرح به عنوان بازوی توانمند ناجا درصدد کاهش آسیب ها و اختلافات طبقانی هستند.