بازدید رییس کل دادگستری استان مازندران از دادگستری سوادکوه وسوادکوه شمالی

رییس کل دادگستری استان مازندران طی بازدید از پیش اعلام نشده از دادگستری شهرستان سوادکوه وحوزه قضائی شیرگاه (سوادکوه شمالی) بررسیدگی توام با دلسوزی وتسریع درانجام امور قضایی مراجعان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری مازندران حجت الاسلام والمسلمین اکبری به همراه ، معاونین رییس کل و رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان از بخش‌های مختلف دادگستری شهرستان سوادکوه وحوزه قضائی شیرگاه به صورت از پیش اعلام نشده بازدید و از نزدیک و به صورت چهره به چهره با کارکنان دیدار و گفت ‌وگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری دراین بازدید ازتلاش‌ قضات وکارکنان شهرستان در احقاق حق مردم تشکر کرد و گفت: تکریم ارباب رجوع همواره مورد تاکید دستگاه قضای استان است و ازشما می خواهیم درهمه مراحل رسیدگی حقوق مراجعان محترم شمرده شود.

رییس کل دادگستری استان ضمن اشاره به سند تحول قضایی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری که در بند‌های هشت گانه‌ای به وضوح به آن‌ها اشاره شده است، گفت: در راستای اجرای سند تحول، وظیفه‌ی ما، اقتدار شأن دستگاه قضایی و دقت وسرعت در رسیدگی‌ها و تکریم و گرامیداشت همه مراجعان به دستگاه قضایی استان مازندران است.

وی تاکید کرد: قضات و کارکنان با برنامه ریزی و توجه نسبت به تعیین تکلیف پرونده‌ها اهتمام جدی داشته و نسبت به آسیب شناسی پرونده‌های مسن تلاش کنند و مهمترین عامل مُسن بودن این پرونده‌ها را بررسی نمایند، از همکاران قضایی انتظار دارم نسبت به اختصاص اوقات رسیدگی فوق العاده به این پرونده‌ها و مختومه نمودن آنان اقدام نمایند.