بازدید میدانی شهردار مرکز استان از محلات منطقه بلوار امام رضا(ع) و امامزاده عباس(ع) ساری

عباس رجبی شهردار ساری در بازدید میدانی از مناطق بلوار امام رضا(ع) و امام‌زاده عباس (ع) شهر ساری، از نزدیک وضعیت موجود، نیازهای شهری و مطالبات مردمی را در این محلات موردبررسی قرارداد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار ساری در راستای بازدیدهای میدانی به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات و مسائل شهروندان، به همراه معاونین، شهردار منطقه یک و جمعی از مدیران مجموعه شهرداری مرکز مازندران در بلوار امام رضا (ع) و خیابان های پیرامون این بلوار و همچنین در محله امام‌زاده عباس(ع) حضور یافت.

در این بازدید ، مردم مشکلات منطقه و مطالبات خود را که شامل معضل آب‌های سطحی در برخی معابر، تملک املاک در مسیر ، آسفالت و جدول‌گذاری بود. با عباس رجبی شهردار  ساری مستقیم و رودر رو، مطرح نمودند.

رجبی در راستای حل مشکلات و دغدغه‌های شهروندان این محله و رفع آن، عنوان کرد: خانواده بزرگ شهرداری ساری، آنچه در توان دارد را برای حل مشکلات شهروندان بکار خواهد بست.

در این بازدید مقرر شد از طریق معاونت‌های فنی و عمرانی، خدمات شهری، سازمان فضای سبز،شهرداری منطقه یک در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات موجود اعم از مناسب‌سازی ورودی‌های معابر اصلی و فرعی، نورپردازی، جدول‌گذاری، آسفالت‌ریزی،لکه گیری و فضای سبز و… اقدام شود.