بازدید فرماندار شهرستان ساری از روستاهای بخش دودانگه

عکاس(ارسالی)روابط عمومی فرمانداری ساری

 

فرماندار مرکز استان مازندران به منظور بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات از بخش دودانگه ساری بازدید بعمل آورد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، محمدعلی نوبخت در جلسه بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات بخش دودانگه ساری که با حضور رؤسای ادارات شهرستانی در بخشداری دودانگه برگزار شد، ضمن تجلیل از تمامی دست‌اندرکاران، نیرو‌های امدادی، خدماتی و داوطلب مردمی در مقابله و مدیریت بحران برف هفته اخیر در این بخش، گفت: ایجاد آمادگی، برنامه‌ریزی قبل از وقوع بارش سنگین برف و انسجام و هماهنگی بین دستگاهی و زحمات مدیران و کارکنان دستگاه‌های امدادی و خدماتی و همچنین نیرو‌های مردمی ستودنی بود.
وی با بیان اینکه اهمیت توسعه پایدار و متوازن روستایی بر کسی پوشیده نیست، اظهار کرد: آنچه امروز می‌تواند در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه پنجم انقلاب ما را یاری کند، برنامه‌ای مدون برای حرکت به سمت توسعه است.
فرماندار شهرستان ساری با اعلام اینکه یکی از اهداف دولت سیزدهم رفع محرومیت و ارتقاء رفاه روستائیان است، تصریح کرد: توسعه روستایی، راهبردی برای بهبود زندگی، اجتماعی و اقتصادی روستاییان است، که این امر با افزایش تولید و ارتقاء بهره‌وری در محیط روستا میسر می‌گردد.
نوبخت با اذعان به اینکه نکته حائز اهمیت در رابطه با حل مسائل و مشکلات، تخصص همراه با تعهد است گفت: وظیفه ما هم امروز، همگرایی و همرایی با بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌های بخشی، شهرستانی استانی و ملی در جهت ارتقاء و توسعه است.
وی با بیان اینکه بخش دودانگه با اهداء ۱۴۸ شهید میراث‌دار ایثارگری عزیزانی است که برای دفاع از کشور جانشان را فدا کردند، اظهار کرد: این بخش مهم با مردمانی بزرگ و انسان‌هایی فرهیخته در حوزه‌های گوناگون در همه مقاطع حساس همواره جزء یاری‌رسانان انقلاب بودند و قطعاً با وجود ظرفیت‌های موجود، می‌تواند در بحث اشتغال روستایی جز بخش‌های فعال استان و شهرستان باشد و در سه محور توسعه، دامداری، کشاورزی و گردشگری نقش خود را ایفا کند.
گفتنی نوبخت فرماندار مرکز استان در بدو ورود به بخش دودانگه با حضور در یادمان شهدا گمنام فریم به مقام شامخ شهدا ادا احترام کرد و پس از جلسه مذکور نیز با خانواده معزز شهیدان عباسی و فلاح‌پور دیدار کرد.
همچنین بعد از این جلسه از نیروهای داوطلب مردمی امداد در بحران برف اخیر برف دودانگه ساری تجلیل بعمل آمد