بازدید فرماندار مرکز استان از آخرین وضعیت نیروگاه زباله‌سوز ساری

عکاس(محسن هدایتی بنیادآباد) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

محمدعلی نوبخت فرماندار ساری به همراه عباسی معاون عمرانی فرمانداری، پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر ساری، کیا علیزاده جانشین شهردار، علیرضا حمیدی معاون خدمات شهری شهرداری ساری از نیروگاه زباله‌سوز ساری بازدید کرد.
نوبخت در این بازدید با تاکید بر اینکه اولویت ما در امر عمرانی ساماندهی و اتمام پروژه‌های نیمه تمام است، گفت: پروژه‌های زیست محیطی و مدیریت پسماند از اولیت‌های دولت در استان‌های شمالی است و باید با بهره‌مندی این شرایط و استفاده از تمام ظرفیت‌ها در جهت تکمیل این پروژه کلان شهرستان اقدام شود.
وی با بیان اینکه پایش، بررسی و پیگیری روزانه پروژه‌های عمرانی در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: قطعا این مجموعه و تکنولوژی بکار رفته در آن می‌تواند گامی بزرگی برای پیشگیری از آلاینده‌های زیست‌محیطی و تضمین سلامت مردم شهرستان ساری باشد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری ؛نیروگاه 450 تنی زباله‌سوز ساری که از پروژه‌های مهم عمرانی و زیست‌محیطی در مرکز استان است هم‌اکنون با پیشرفت 80 درصدی در نصب تجهیزات توسط شهرداری در حال اجرا است، به دلیل اهمیت این پروژه فرماندار ساری در آغازین روزهای فعالیت خود در فرمانداری ساری صبح امروز از این نیروگاه بازدید کرد و گفت: باید با جدیت مشکلاتی را که مانع شتاب درروند اجرایی این پروژه می‌شوند را کاسته و با بهره‌مندی از ظرفیت نمایندگان مردم ساری و میاندورود در خانه ملت، استانداری، فرمانداری، شهرداری، شورای اسلامی شهر، بسیج سازندگی و شرکت TTS تلاش کنیم تا این پروژه مهم در زمان مقرر به اتمام برسد.

پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر ساری نیز در ادامه این بازدید گفت: شهرداری به‌منظور ارتقای کیفیت محیط‌زیست شهری برای شهروندان ساری و رفع معضل پسماند منطقه این پروژه را با تلاش مدیران و کارشناسان فنی شهرداری و با نظارت فرمانداری و استانداری راهبری می‌کند.

وی افزود: ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری به‌عنوان مهم‌ترین طرح زیست‌محیطی مازندران در مرکز استان است که تلاش می‌کنیم تا روند ساخت این نیروگاه شتاب بگیرد.