دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با همراهی جمعی از مدیران این بانک  از پروژه پرورش ماهی قزل آلا در قفس که در دریای خزر و در آبهای بابلسر قرار دارد بازدید کرد.

بازدید مدیر عامل بانک کشاورزی از طرح های بزرگ به بهره برداری رسیده با مشارکت بانک کشاورزی در استان مازندران

دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی ، روز شنبه  نهم  اردیبهشت  سال جاری در حاشیه مرحله دوم از گردهمایی سراسری روسای شعب بانک از طرح های بزرگ به بهره برداری رسیده و در حال تکمیل با مشارکت بانک کشاورزی در استان مازندران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی استان مازندران، دکتر شهیدزاده  در حاشیه این گردهمایی از دو طرح بزرگ  پرورش ماهی در قفس و کشتارگاه صنعتی پارس طیور آسیا، بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، شرکت پارس طیور آسیا یکی از بزرگترین کشتارگاههای صنعتی طیور در خاورمیانه بوده که با سرمایه گذاری 700 میلیارد ریالی و با ظرفیت 6 تا هشت هزار قطعه در ساعت و 24 میلیون قطعه در سال با هدف صادرات و با بالاترین کیفیت و فناوری در حال تکمیل بوده و زمینه اشتغال 200 نفر را به صورت مستقیم فراهم خواهد کرد.

این گزارش می افزاید: پروژه پرورش ماهی قزل آلای دریایی در قفس نیز با ظرفیت 200 تن در سال و با سرمایه گذاری 30 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

شایان ذکر است در این بازدید، زحمتکش مدیر امور حوزه مدیریت، اعتبارزاده مدیر کل امور حراست و صادقی مدیر شعب بانک در استان مازندران، دکتر شهید زاده را همراهی می کردند.