بازدید میدانی استاندار از شهرهای ساحلی مازندران

استاندار مازندران به منظور بررسی نحوه اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا بویژه اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی از شهرهای ساحلی استان بازدید کرد.

استاندار مازندران:

وضعیت و شرایط همه شهرستان ها را بصورت ویدئوکنفرانس مستمرا رصد می کنیم

 زنجیره انتقال ویروس کرونا تنها با همراهی مردم امکانپذیر است

از تک تک کسانی که در این مسیر مجاهدت می کنند، قدردانی می کنم

احمد حسین زادگان در بازدید میدانی از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از نقاط مختلف استان در شهرستان بابل با اشاره به این که وضعیت همه شهرستان ها بصورت روزانه از طریق ویدئوکنفرانس رصد و پایش می شود، گفت: با طرح ها و برنامه های جدیدی که از سوی ستاد ملی ابلاغ خواهد شد و تداوم همراهی مردم بر کرونا غلبه خواهیم کرد. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در بابل با اشاره به این که وضعیت و شرایط همه شهرستان ها را بصورت ویدئوکنفرانس مستمرا رصد می کنیم، افزود: امروز برای بازدید از بخش های مختلف در بابل، مرکز مراقبت های ویژه تنفسی و خداقوت به دست اندرکاران این امر خطیر به این شهرستان آمده ایم.

وی این مجموعه را شبه بیمارستان همراه با رادیولوژی، آزمایشگاه، کادر درمانی، تخت های استاندارد و نیروی انسانی کافی دانست و یادآور شد: در روزهایی که در پیک شیوع کرونا و نگران آینده بودیم برای تجهیز این مجموعه ها در شرق، مرکز و غرب استان مکاتبات لازم را انجام دادیم و امروز با کمک دستگاه های مختلف از جمله سپاه بویژه نیروی زمینی سپاه و کمک استان های دیگر این مجموعه تجهیز شده است.

استاندار ادامه داد: در سیلی که 21 استان درگیر شدند مردم ما نیز در کنار بقیه استان ها بودند و همه به کمک هم رفتند و این در واقع از ویژگی های نظام مردمسالاری دینی در تفاوت با دیگر نظام هاست.

حسین زادگان همچنین از بخش تولید ماسک، گان و اقلام کادر درمانی در این مجموعه بازدید کرد و افزود: علیرغم کمک های روزانه دولت در این بخش، بدلیل حجم نیازها و غافلگیری که در تهیه آن پیش آمد، مردم ما و نیروهای جهادی در جای جای استان پای کارآمدند.

وی از ستاد مردمی شکل گرفته و خیرین در این شهرستان و در نقاط مختلف استان قدردانی کرد و گفت: از رسانه ها که بطور ویژه پای کار بودند و در ایام تعطیلات مطبوعات با بهره گیری از فضای مجازی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم را انجام دادند، قدردانی می کنم.

مقام عالی دولت در مازندران از بازاریان عزیز نیز تشکر ویژه نمود و اظهار داشت: اگر همکاری این عزیزان نبود همچنان در پیک شیوع این ویروس قرار داشتم.

استاندار مازندران ابراز امیدواری کرد که با ابلاغ طرح ها و برنامه های جدید ستاد ملی مقابله با کرونا و همراهی مردم هرچه زودتر بر این بیماری غلبه کنیم و گفت: این ویروس براحتی از کشور خارج نمی شود مگر آن که با همکاری مردم و شناسایی این ویروس، زنجیره انتقال آن قطع شود.