خبرنگاران فعال حوزه سپاه و بسیج مازندران همزمان با هفته خبرنگار در ساری تجلیل شدند.

به گزارش  تسنیم ، مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال حوزه بسیج و سپاه استان همزمان با هفته تجلیل از اصحاب رسانه استان در سالن کوثر سپاه کربلای مازندران برگزار شد.

این مراسم با حضور حجت الاسلام غلامی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا، فرماندهی و معاونت هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران، مسئول اردویی و راهیان نور و مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران در ساری برگزار شد.

 سرهنگ پاسدار حسین علی رضایی عصر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال حوزه سپاه و بسیج مازندران در سالن کوثر سپاه کربلای مازندران، اظهار داشت: بیش از 800 خبر در اردوهای راهیان نور امسال توسط رسانه‌های استان منتشر شده است.

وی افزود: فعالیت اصحاب رسانه استان خصوصا رسانه‌های مجازی در پوشش اخبار راهیان نور مطلوب بوده و رسانه‌های فعال حوزه راهیان نور رو به افزایش است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس، تصریح کرد: رسانه‌هایی که پوشش مناسب‌تری نسبت به اخبار هفته دفاع مقدس داشته باشند نیز تجلیل می‌شوند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهدای رسانه، گفت: همواره خبرنگاران در عرصه‌های مختلف در صحنه سخت بوده و از جان خود گذشتند.

در این مراسم از خبرنگاران و مدیران رسانه ای استان که در پوشش اخبار راهیان نور و اربعین فعالیت مطلوب داشته تجلیل شدند.