تجمع خودجوش انقلابی های ساری در محکومیت رژیم اشغالگر اسرائیل

عکاس (محسن هدایتی بنیادآباد) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

انقلابی های ساری در حرکتی خودجوش در روز جهانی قدس در پایان رژه خوردویی در خیابان مرکز استان مازندران با حضور در گلزار شهدای ساری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضمن اعلام حمایت از فلسین اشغالی مظلوم ، اشغالگری و ظلم رزیم صهیونستی را محکوم کردند.

 

حمایت ستاد امر به معروف از حرکات خودجوش مردمی در روز قدس

به گزارش تسنیم ،ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران نیز با صدور بیانیه ای از اقدامات خودجوش و مردمی امت حزب الله در سراسر کشور به‌منظور برپایی تظاهرات علیه رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی به شکل رژه خودرویی و تجمعات متمرکز در فضای آزاد و با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی، اعلام حمایت کرد.

در این بیانیه آمده است: اعلام برائت از مشرکین و مستکبران عالم موضوعی دینی، سیاسی و اجتماعی است که خداوند تبارک و تعالی در مصحف شریف به صورت اختصاصی و با نزول یک سوره مستقل بدان اشاره کرده است.

روز جهانی قدس یادگار ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی و فریاد مردم آزادی‌خواه جهان علیه رژیم غاصب و سفاک صهیونیستی و حمایت از ملت مظلوم و بی پناه فلسطین و محکوم کردن سیاست‌های خصمانه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار و روز تجلی وحدت و همدلی مستضعفان برای رهایی قبله نخستین مسلمین جهان است.

سیاست قطعی جمهوری اسلامی که در بیان و کلام امامین انقلاب بارها بر آن تاکید شده این است که در دنیا هر جا نداى عدالتخواهى بلند شود، این انقلاب آن‌جا را با خود و از خود دانسته و با حق جویان و عدالتخواهان عالم، همراهى خواهد کرد.