مراسم امضای تفاهم نامه همکاری دوجانبه توسعه ای آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و اداره کل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد.

در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های دو طرف؛

تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و آموزش و پرورش مازندران امضا شد

با حضور «حسین کرمانیان» رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری و معاونان این مجموعه برجسته علمی در مرکز استان و «علیرضا سعدی‌پور» مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و «اسفندیار نظری» معاون آموزش متوسطه، تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه توسعه‌ای، آموزشی و پژوهشی بین آموزش و پرورش مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی به امضا رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛« حسین کرمانیان» در حاشیه این جلسه گفت: این اتفاق در استان و حتی در کشور بی‌نظیر است چون صرفاً یک تفاهم‌نامه‌ای از پیش تعیین شده با فرمت و قالب آماده و تکراری که در خیلی از جاها دیده می‌شود، نبود بلکه آماده کردن این تفاهم‌نامه چندین ماه زمان برد.

وی در ادامه افزود: تمام معاونت‌های مرتبط بر بخش‌های این تفاهم‌نامه کار کردند و وقت گذاشتند و کارها را در فضایی کارشناسانه پیگیری کردند تا این‌که امروز این تفاهم‌نامه نهایی شد و به امضا رسید. 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در ادامه گفت: فراهم کردن چنین تفاهم‌نامه‌ای با این دقت نظر و کار کارشناسی حاصل دقت نظر جناب سعدی‌پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و همکاران ایشان و همچنین همکاران من در دانشگاه آزاد اسلامی است که با شناخت و باور قرار گذاشتند در ابعاد مختلف با هم همکاری کنند.

کرمانیان همچنین گفت: در استان مازندران چند دانشگاه بزرگ دارد اما دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با بیش از 700 آزمایشگاه و کارگاه و آمار بالای هیأت علمی از گلوگاه در شرق استان شروع می‌شود و تا رامسر در غرب استان حضور دارد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران گفت: زیرساخت‌های ما در دانشگاه آزاد در حقیقت سرمایه ملی است که باید به بهترین نحو مورد استفاده قرار گیرد و با توجه به پیگیری‌هایی که مدیرکل آموزش و پرورش دارند بتوانیم نقش و سهم خوبی در مهارت‌آموزشی و پژوهش داشته باشیم.