مراسم تکریم “حجت الاسلام محمدعلی رضاپور”  و معارفه “پیمان باباگل زاده آهنگری” مسؤل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزی مازندران در سالن همایش کانون پرورش فکری استان در ساری برگزار شد.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در این مراسم از خدمات حجت الاسلام محمدعلی رضاپور مسؤول پیشین اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان تقدیر و پیمان باباگل زاده را به عنوان مسؤول جدید این اتحادیه معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، مراسم تکریم و معارفه مسؤول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان این استان امروز با حضور حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در سالن همایش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساری برگزار شد.
حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه در این مراسم گفت: اتحادیه مازندران به لحاظ نیروی انسانی بسیار پشتوانه خوبی دارد و این نشان از عقبه قدرتمند برنامه ای این استان نظیر اندیشه مطهر در سال های نه چندان دور دارد.
وی خاطرنشان کرد: ظرفیت ویژه فارغ التحصیلان و مربیان، دانش آموز محور بودن برنامه ها، سابقه برنامه ای ملی، نظیر اندیشه مطهر، از مهم ترین و بارزترین ظرفیت های این استان است.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در این مراسم از خدمات حجت الاسلام محمدعلی رضاپور مسؤول پیشین اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان تقدیر و پیمان باباگل زاده را به عنوان مسؤول جدید این اتحادیه معرفی کرد.
به گزارش فارس: مدیرکل و معاونین اداره کل آموزش و پرورش، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه و سایر مسؤولان دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان و همچنین جمعی از مربیان و فارغ التحصیلان اتحادیه استان در این مراسم حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، پیمان باباگل زاده آهنگری به سمت مسئول اتحادیه استان مازندران منصوب شد.

متن حکم مسئول اتحادیه مازندران به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای پیمان باباگل زاده آهنگری

اکنون که در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام چهل سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان هستیم، مسئولیتی سنگین به ما سپرده ‌شده است.

این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت خطیر جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
بر این اساس با تقدیر از زحمات جناب حجت الاسلام رضاپور در طی تصدی مسئولیت استان، نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، شما را به مدت دو سال به‌عنوان «مسئول اتحادیه نجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان مازندران» منصوب می‌نمایم.

مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده

و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل ا… تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.

” و من ا… التوفیق ”

حسین تاریخی

دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان