توزیع غذای متبرک رضوی برای بیماران کرونایی و مدافعان سلامت در ساری

3 هزار پرس غذای متبرک رضوی برای بیماران کرونایی و مدافعان سلامت در ساری انجام شده است.

طرح نسیم مهر رضوی توسط خادمیاران آستان قدس رضوی مازندران در دو بیمارستان ساری به اجراء گذارده شد.

سیدعباس حسینی‌نژاد، مدیر دفتر کانون خدمت رضوی شهرستان ساری، طی گفتگو با خبرنگار ما، هدف از اجرای این طرح را توزیع غذای تبرکی حضرت رضا علیه‌السلام بین بیماران کرنایی و پزشکان و پرستاران و کادر درمانی بیمارستان‌ها ذکر کرد و اظهار داشت: رایحه دل‌انگیز عطر رضوی با اجرای این طرح و توزیع بسته‌های متبرک بین پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌ها، قدردانی از مدافعان خط مقدم سلامت است.

وی افزود: در روز نخست دو بیمارستان امام خمینی(ره) و بیمارستان ولایت ساری با اجرای این طرح و قرائت صلوات خاصه و توزیع بیش از 750 پرس غذا و توزیع بسته‌های متبرک بین کادر درمانی این دو بیمارستان، انشاءالله سعی خواهد شد در بیمارستان‌های دیگر این استان نیز طرح مذکور طی روزهای آینده به اجراء در آید.

رایحه دل انگیز نسیم مهر رضوی در مازندران وزیدن گرفت

رایحه دل انگیز طرح نسیم مهر رضوی توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران با حضور خادمیاران رضوی شهرستان ساری وزیدن گرفت.

به گزارش آستان نیوز از ساری، در نخستین روز از اجرای طرح نسیم مهر رضوی استان مازندران، ۷۰۰ پرس غذای گرم و ۵۰۰ بسته نبات و نمک تبرکی حرم مطهر، در بین بیماران کرونایی و پزشکان و پرستاران این مدافعان سلامت در مقابله با ویروس کرونا در بیمارستان ها توزیع شد.
این کاروان مهر رضوی با هدف تجلیل و قدردانی از پزشکان و پرستاران بعنوان مدافعان سلامت و عیادت از بیماران درگیر با ویروس کرونا و همچنین تجلیل از خانواده های شهدای مدافع سلامت به دو بیمارستان امام خمینی و ولایت مرکز استان مازندران رفته و با ذکر صلوات و صلوات خاصه امام رضا(ع) و مداحی توسط ذاکر اهل بیت دل ها را روانه پنجره فولاد کردند.

در نخستین روز از جاری شدن نسیم مهر رضوی در مازندران، خادمیاران رضوی کانون مرکزی شهرستان ساری با حضور در بیمارستان های امام خمینی (ره) و ولایت ساری، ضمن قدر دانی از مجاهدت ها و تلاش شبانه روزی و بی وقفه و خستگی ناپذیر پزشکان و پرستاران، ضمن دلجویی و ابراز هم دردی با بیماران درگیر با ویروس کرونا، شفای عاجل آنان را از خداوند متعال مسالت کردند.

شایان ذکر است که در روزهای آینده ۸۰۰ پرس غذای تبرکی گرم در بیمارستان های درگیر با کرونا شهرستانهای بابل و قائمشهر و ‌‌‌‌‌‌‌‌۱۰۰۰ بسته تبرکی و پکیج فرهنگی در بیمارستان های دیگر شهرهای استان که درگیر با کرونا هستند در روزهای آتی توزیع می شود.

در طنین انداز شدن رایحه طرح نسیم رضوی، خادمیاران دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران هم پای با خادمیاران سایر استان ها، مجاهدت بی شائبه و شبانه روزی مدافعان سلامت را ارج نهاده و از خانواده های شهدای مدافع سلامت تجلیل به عمل می آورند.

گفتنی است، حضور خادمیاران رضوی و توسل به امام رئوف و ذکر مصیبت دل ها را آنچنان هوایی کرد که اشک را بر چشمان جاری ساخت و دست ها را به سوی آسمان را برای شفای بیماران بالا برد و دلها را محکم‌ و استوار بر پنجره فولاد گره زد که گویا هم اکنون زائر صحن و سرای حرم مطهرند.