جشنواره سرود بسیج استان مازندران به همت معاونت فرهنگی و هنری سپاه کربلا با حضور ۱۵ گروه برتر سرود استان در اردوگاه شهید رجایی شهرستان فریدونکنار برگزار شد

معاون فرهنگی و هنری سپاه کربلا با اشاره به اینکه دومین جشنواره سرود بسیجیان در مازندران برگزار شد، گفت: برگزاری این جشنواره با هدف ایجاد انگیزه، شغل، رقابت و کشف استعدادهای هنری بسیجیان استان بوده است.
احسان آهنگر با بیان اینکه در جشنواره سرود بسیج استان ۱۵ گروه سرود برتر به مرحله نهایی راه یافتند، اظهار کرد: از این تعداد ۶ گروه متعلق به خواهران و ۹ گروه متعلق به برادران بوده است.
وی تصریح کرد: ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه ۹۸ در طلیعه چهل و یکمین پیروزی شکوهمند جمهوری اسلامی افتخار داشتیم دومین برگزار کننده سرود بسیج استان باشیم.
معاون فرهنگی و هنری سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: این جشنواره در چهل سال اخیر در مقاطع مختلف سطح بسیج استان برگزار می‌شد اما با یک فاصله چند ساله مجددا احیا شده است.

آهنگر با اشاره به اینکه از سال قبل برای این جشنواره مقدماتی را فراهم کردیم و کارگاه‌های آموزشی برای مربیان برگزار شد، گفت: سال ۹۷ اولین دوره و اولین جشنواره در سطح استان را برگزار کردیم.
وی با بیان اینکه امسال هم خداوند توفیق داد تا برگزار کننده دومین جشنواره سرود بسیج استان باشیم، یادآور شد: در این جشنواره کیفیت سرود با پارامترهای لازم و قضاوت داوران مربوطه لحاظ شده است