جشن فرهنگی هنری شب پانزدهم با تجلیل از مدافعان سلامت در بیت العباس ساری

عکاس(دریافتی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

به مناسبت خجسته میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) ویژه برنامه « جشن شب پانزدهم» در محوطه هیات بیت العباس ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری مازندران به مناسبت خجسته میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) ویژه برنامه « جشن شب پانزدهم» در محوطه هیات بیت العباس ساری برگزار شد.

گفتنی است این برنامه محله محور که ویژه و مناسب خانواده طراحی و اجرا شد، با مشارکت و همکاری حوزه هنری مازندران و کارگروه فرهنگی هیات بیت العباس ساری صورت گرفت.

شعر خوانی در مدح امام حسن مجتبی علیه السلام، اجرای گروه سرود انتظار وابسته به حوزه هنری مازندران، اجرای مرشد و ورزش باستانی با ذکر اهل بیت علیهم السلام، نمایش کودک و نوجوان و نور افشانی، از بخشهای ویژه این برنامه بوده که با استقبال حضار همراه شد.

همچنین یاداوری و تجلیل از تلاش ارزشمند مدافعان سلامت و اهدای لوح و هدیه به تنی چند از کادر درمان (مدافع سلامت) بخش پایانی جشن شب پانزدهم بوده که با نام و یاد امام حسن مجتبی(ع) شکل گرفت.

شایان ذکر است که حوزه هنری مازندران با رویکرد تمرکز زدایی و ویژه برنامه های مردمی و محله محور، سالانه برنامه هایی را به مناسبت های مختلف در نقاط متعدد استان برگزار می کند.