جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مازندران به میزبانی فرمانداری شهرستان ساری و با حضور خیریان‌پور معاون استاندار، رضایی فرماندار مرکز استان، زارعی نماینده مجلس شورای اسلامی، منفرد فرماندار میاندورود، مدیران کل استان و مدیران امور شعب بانک استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان ساری، عباسعلی رضایی با اشاره به اینکه برگزاری جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در شهرستان‌ها بسیاری از گره‌‌کشای واحدهای تولیدی آن شهرستان است، تصریح کرد: بخش صنعت با بهره‌گیری از پتانسیل های موجود قادر است در توسعه اقتصادی شهرستان ساری، نقش کلیدی ایفا کند.
وی با تاکید بر بررسی کارشناسی، مشکلات و موانع واحدهای تولیدی و صنعتی و احصاء آنان، خاطرنشان کرد: با طرح نمودن موضوعات در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بسیاری از مشکلات مرتفع و از این طریق باعث پویایی واحدهای فعال و بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید می‌شویم.
فرماندار مرکز استان مازندران با اشاره به ضرورت همکاری بیشتر بانک‌ها در راستای اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و همکاری مناسب‌تر با واحد‌های تولیدی و دستگاه‌های اجرایی، گفت: 19جلسه با 92 مصوبه در جهت رفع موانع واحد‌های تولیدی شهرستان ساری برگزار شد.