جلسه شورای اداری استان مازندران با حضور احمد حسین زادگان استاندار مازندران به صورت ویدیو کنفرانس در فرمانداری ساری برگزار شد.

به گزارش ایرنا ، احمد حسین زادگان در نشست شورای اداری مازندران که در فرمانداری شهرستان ساری برگزار شد ، افزود : دولت و کارگزاران دولتی در حد توان و شرایط اقتصادی و مالی کشور در حال خدمات رسانی هستند و تمام تلاش خود را برای اجرای پروژه های عمرانی و زیرساختی به کار گرفته اند.
وی گفت : ما هم به عنوان کارگزاران دولت در حد توان با برنامه ریزی در حوزه های عمرانی به دنبال تکمیل پروژه های نیمه تمام هستیم که در دولت های گذشته و در زمان قیمت نفت ۱۰۰ دلاری به زمین زدند و شاید بخش زیادی از این پروژه ها نیز به حق کلنگ زنی شد، ولی به دلیل محدودیت مالی دولت ناشی از تحریم و اعمال بودجه بدون نفت ، تکمیل آنها با اولویت بندی در دستور کار قرار گرفت.

نماینده عالی دولت در مازندران افزود : به هر حال دولت نیز چنانچه در شرایط خوب اقتصادی و مالی قرار داشت ، قطعا اجرای پروژه های بزرگ در سطح استانی و ملی را اجرایی می کرد ، ولی با محدودیت های مالی ناشی از تحریم و وضعیت بد اقتصادی ، اولویت را به پروژه های مهم داده است و در مازندران نیز چندین پروژه مهم نیمه تمام مشخص شده و کارها برای تکمیل آنها در حال انجام است.

حسین زادگان از نیروگاه زباله سوز ، تالار مرکزی ، کتابخانه مرکزی و تصفیه خانه فاضلاب ساری و جاده دسترسی فرودگاه بین المللی دشت ناز را از مهم ترین پروژه های نیمه تمام چندین ساله شهرستان ساری معرفی کرد که در اولویت تکمیل قرار دارند.

وی با اعلام این که بعضی از این پروژه ها سال ها بدون توجه رها شده بود و در دولت تدبیر و امید با دریافت بودجه مورد توجه قرار گرفتند ، گفت : در سفر مرداد ماه امسال دکتر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه برای این پروژه ها از جمله نیروگاه زباله سوز  ساری اعتبار تکمیلی قرار داده شد و پیش بینی می شود که این پروژه حداکثر تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری برسد.
استاندار مازندران اظهار داشت : به هر حال دولت خدمات خود را در حوزه های مختلف با تلاش تمام مدیران انجام می دهد و تاکنون نیز خدمات دولت به خصوص در ماه های اخیر بارها مورد تایید رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفت و همه ما باید در راستای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب  حرکت کنیم.
حسین زادگان اظهار داشت : باید از هر گونه اتهام زنی و انتقاد غیر منصفانه نسبت به عملکرد دولت و یا هر نهاد دیگری پرهیز شود و عملکردها مطابق با شرایط خاص زمانی و مشکلات مورد ارزیابی درست قرار گیرد.

استاندار مازندران همچنین در این نشست نسبت به بهره برداری از مشکلات کشور برای تبلیغات انتخاباتی زودهنگام هشدار داد و گفت : فعالیت زودهنگام تبلیغاتی برای شوراهای اسلامی و یا ریاست جمهوری باعث دلزدگی مردم از انتخابات خواهد شد.

وی افزود : البته تجربه هم نشان می دهد که این گونه تبلیغات هیچگاه برای مبلغانش موثر نیفتاد ولی باعث دلسردی مردم شد.

حسین زادگان گفت : در شرایط فعلی در برخی شهرهای استان برخی با سوار شدن بربر خی اتفاقات شهری به نوعی به دنبال درست کردن کلاه از نمد  در بازار موجود برای خودشان است و این در حالیست که هیچ کس از مسایل منفی و مشکلات موجود حمایت نخواهد کرد و به زمان خودش این اتفاقات نیز بررسی و اطلاع رسانی خواهد شد.