جلسه شورای اداری اوقاف مازندران در شهر بلده برگزار شد

جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با حضور مسئولان ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان در بلده نور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهر بلده شهرستان نور برگزار شد.

این جلسه در حالی با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حیدری جناسمی برگزار شد که روسای ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان های مازندران، معاونین و مدیران ستادی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران در آن حضور داشتند.

همچنین امین رنجکش، بخشدار بلده میهمان جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران بوده که در ابتدای جلسه نسبت به معرفی و ظرفیت های بخش بلده بیاناتی داشته است.

گفتنی است، در این جلسه حجت الاسلام حیدری، مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران ضمن تبریک دهه ولایت و امامت بر اجرای طرح افق در روز عید غدیر در امامزادگان شاخص تاکید کرد و افزود: به همین مناسبت جشن گلریزان با هدف آزادسازی جرائم غیر عمد همزمان با روز عید غدیر خم در امامزادگان مازندران برگزار می شود.

وی با اشاره به برپایی موکب حضرت علی اصغر در سامرا کشور عراق در ایام اربعین حسینی گفت: ادارات اوقاف نسبت به برگزاری جلسات هماهنگی شهرستانی اقدام نمایند.
گفتنی است ، سنددار کردن اراضی وقفی، نظارت بر امورات متولیان موقوفات غیر متصرفی، تعامل با سایر دستگاه ها، راه اندازی مراکز افق در امامزادگان، حضور فعال در محاکم قضائی، مدیریت فضای مجازی، اسکن اسناد اجاره رقبات، تعامل با رسانه ها و …پرداخته شد.