جلسه شورای اداری شهرستان ساری باحضور نماینده مجلس

عکاس(محسن هدایتی بنیادآباد) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

جلسه شورای اداری شهرستان ساری به ریاست رضایی فرماندار مرکز استان و با حضور زارعی نماینده مردم شهرستان‌های ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات تامین اجتماعی ساری برگزار شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری؛ رضایی  در این جلسه با تاکید بر تعامل دستگاه‌ها  در بحث تنظیم ون ظارت بر بازار  و همچنین تقدیر از حضور بسیج در این امر، تصریح کرد:  دسترسی آسان با قیمت مناسب به کالاهای اساسی این روزها از مطالبات اصلی مردم از دولت به شمار می‌رود و از سوی دیگر تولید و تامین این دسته از محصولات به همراه نظارت بر توزیع آنها که از آن به عنوان “تنظیم بازار” یاد می‌شود از دغدغه‌های اصلی دولت محسوب می‌شود.

وی با اشاره به در پیش بودن رخداد “ساری  پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو” ، بیان کرد:  باید ساری به عنوان مرکز مازندران ، پیشانی استان در توسعه فضای سبز و پاکسازی حرائم و  معابر باشد .

فرماندار مرکز استان با بیان اینکه سه‌شنبه‌ها روز ملاقات و پاسخگویی مدیران به مردم است،  تصریح کرد: مجموعه اداری شهرستان باید با پشتکار و اهتمام جدی تمام توان خود را در تکریم ارباب‌رجوع و خدمت‌رسانی مطلوب به مردم که به گفته امام راحل (ره) ولی نعمتان ما هستند به‌کارگیرند.

مقام عالی دولت در شهرستان ساری با اشاره به مشکلات برخی مناطق شهرستان،  گفت:  در حوزه روستایی دو مسئله تامین سوخت روستاییان در مناطق کوهستانی در فصل سرما  و رفع مشکل آنتن دهی و نصب دکل‌های مخابراتی در روستاهای ساری  به‌صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

رضایی در پایان ضمن قدردانی از رهنمودهای  موثر آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در استان  و امام جمعه ساری و حسینی پور استاندار مازندران از تعامل و همراهی سازنده  نمایندگان شهرستان ساری در مجلس شورای اسلامی نیز  تشکر کرد و افزود: مدیران قدر لحظه به لحظه خدمت به مردم را بدانند زیرا این ملّت شایسته‌ی آن است که  با نیتی الهی برای آنها مجاهدت، تلاش و کار کنیم.