با قبول استعفای مهدی عبوری؛

عبدالحمید فرزانه بعنوان سرپرست شهرداری ساری انتخاب شد

اعضای شورای اسلامی شهر ساری در جریان چهل و یکمین جلسه این نهاد که عصر شنبه ۳۱ فروردین ماه ۹۸ برگزار شد، با قبول استعفای مهدی عبوری از سمت شهردار ساری که به تازگی بعنوان معاون وزیر راه و شهرسازی منصوب شده است، به اتفاق آراء عبدالحمید فرزانه کناری را به عنوان سرپرست شهرداری مرکز استان انتخاب کردند.

سرپرست شهرداری ساری تاکید کرد 

همگرایی و تعامل در مسیر خدمت به شهروندان

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری مرکز استان در جلسه ای که با حضور معاونان ، شهرداران مناطق و مدیران شهرداری برگزار شد در سخنانی با تقدیر از تلاش ها و خدمات مهدی عبوری شهردار سابق ساری در مسیر توسعه مرکز استان ، اظهار داشت: مطالبه گری و سطح انتظارات بنده از کارکنان بالا بوده و امیدوارم با همگرایی و تعامل بیشتر خدمات مطلوب تری را به شهروندان ارائه نماییم.

وی افزود: افتخار می کنم که خدمتگزار شهروندان فهیم ساروی هستم و امیدوارم پاسخگوی اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر باشم.

سرپرست شهرداری ساری با اشاره به توانمندی و ظرفیت کارکنان مجموعه شهرداری تاکید کرد: مجموعه شهرداری ساری و سازمان های تابعه با همکاری و همدلی بیشتر در جهت خدمت رسانی به شهروندان گام بر خواهند داشت.

فرزانه به تشکیل کمیته های تخصصی اشاره کرده و افزود:تخصص محوری در انجام فعالیت های شهرداری سرلوحه قرار خواهد گرفت.

سرپرست شهرداری ساری به اصلاح ساختار نیروی انسانی اشاره کرده و تصریح کرد: استفاده بهینه از توانمندی کارکنان در جهت ارائه خدمات به شهروندان در دستور کار قرار دارد.