مشاور و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران:

نگاه جریان‌ساز با حضور فعالان فرهنگی در مازندران ایجاد می‌شود

حجت الاسلام «روح الله اسدی کیادهی» گفت: نگاه جریان‌ساز و نمادساز در حوزه نماز جمعه مرکز استان مازندران با حضور جوانان و فعالان فرهنگی حاکم خواهد شد.

به گزارش دفاع‌پرسی، حجت الاسلام «روح الله اسدی کیادهی» مشاور و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان مازندران بعدازظهر امروز در نشست با جمعی از فعالان فرهنگی و جوانان انقلابی ساری، بر هم افزایی بیشتر در جهت تقویت برنامه‌های فرهنگی ستاد نمازجمعه مرکز استان تاکید کرد و اظهار داشت: رویکرد امروز دفتر، بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها به خصوص ظرفیت جوانان انقلابی در جهت تقویت دینی و فرهنگی استان در همه عرصه‌ها است که باید با تقویت این جوانان و اعتمادبخشی به آنان این امر تحقق یابد.

وی افزود: در سه ماهه اخیر در دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در استان تلاش شد با ارزیابی برنامه‌ها، ساختار سازی مناسب برای برنامه ریزی درست و دقیق در راستای کسب مطالبات مردم استان و زیر ساخت‌های لازم برای دریافت پاسخ لازم مسئولان در رفع این مطالبات مردمی فراهم شود.

مشاور و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان، نمازجمعه و وجود مصلی امام خمینی (ره) ساری را یکی از مراکز فرهنگی مناسب در مرکز استان عنوان کرد و اظهار داشت: مصلی امام خمینی (ره) مرکز استان در دوران دفاع مقدس محل اعزام جوانان رزمنده به جبهه بود و امروز به دلیل قرار گرفتن در مرکز استان باید مرکز فرهنگی و تربیتی دینی ویژه برای نسل جدید انقلاب باشد.

حجت الاسلام اسدی کیادهی از اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در ستاد نمازجمعه مرکز استان خبر داد و بیان داشت: نگاه جریان‌ساز و نمادساز در حوزه نماز جمعه مرکز استان با حضور جوانان و فعالان فرهنگی حاکم خواهد شد که ان شاء الله با فراهم ساختن زیر ساخت‌های فیزیکی، در مصلی ساری شاهد برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در ستاد نماز جمعه مرکز استان خواهیم بود.

در این هم اندیشی بیش از ۵۰ نفر از فعالان فرهنگی و مذهبی و مسئولان هیئات مذهبی به بیان دیدگاه‌ها و نظرهای خود پرداختند.