جلسه هماهنگی میزبانی مسابقات پارکور قهرمانی کشور در ساری

عکاس(زینب ذبیحی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

 جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مسابقات قهرمان کشوری به میزبانی مازندران در ساری برگزار شد

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مسابقات قهرمان کشوری (آقایان وبانوان) به میزبانی استان مازندران که در بهمن ماه سال جاری در ساری برگزار خواهد شد با حضور “محمد مرادی” رئیس انجمن پارکور کشور و “حنا احمدی” دارنده مدال طلای پارکور آسیا ، در مورد نحوه برگزاری مسابقات ، اسکان بازیکنان، مشکلات پارکور مازندران بحث و گفتگو شد  و در انتهای این جلسه تمهیدات ویژه برای مقدمات میزبانی این رشته ورزشی در مازندران اتخاذ شد.

محمد مرادی رئیس انجمن پارکور کشور، در این جلسه به دستاوردهای  ورزشی هیات انجمن های ورزشی مازندران اشاره کرد و گفت:
این هیات چهار سال متوالی موفق به حائز رتبه برتر در بسیاری از رشته های ورزشی شد.

وی با بیان اینکه هیات انجمن های ورزشی مازندران در گذشته فقط در حد یک نام بود اما با مدیریت آقای سلیم بهرامی رئیس هیات انجمن های ورزشی استان و برنامه و تلاش و پشتکار توانست در شرایط مطلوب قرار بگیرد، افزود: می طلبد مسئولان استان به این هیات توجه ویژه داشته باشند.

عضو هیات رئیسه فدارسیون انجمن های ورزشی گفت: چهار سال متوالی رتبه اول را کسب کردند و دربسیاری از رشته ها نیز حائز رتبه هستند تحقق این موضوع نیز با تلاش،برنامه و پشتکار محقق شده است.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه با حضور “سید یاسر سلیم بهرامی” رئیس هیات انجمن های ورزشی استان ، “روح الله یزدانی ” رئیس انجمن پارکور مازندران و “عمویی” نائب رئیس بانوان و” مصطفی موسوی مهر” ،” صابر نوری” ، “محسن صفری” و “سید هادی هاشمی” بعنوان اعضای هیات رئیسه پارکور استان احکام خود را دریافت کردند.

شایان ذکر است “محمد مرادی” رئیس پارکور هیات انجمن های ورزشی کشور ،”سید یاسر سلیم بهرامی” رئیس هیات انجمن های ورزشی مازندران و دیگر اعضای هیات رئیسه کمیته پارکور استان از محل مسابقات و اسکان ورزشکاران بازدید کردند .