دومین جلسه  هم اندیشی بنیاد مهدویت مازندران با فعالان فضای مجازی در استان

این جلسه در خصوص ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت در فضای مجازی و استفاده از ظرفیت های حداکثری بنیاد و فعالین فضای مجازی در استان مازندران برگزار گردید.

این جلسه بعد از تلاوت قرآن مجید آغاز و سپس به فعالیت های بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان مازندران در فضای مجازی در حوزه های آموزشی ، فرهنگی و پژوهشی از جمله آنها تشکیل کانال های پرسش و پاسخ مهدویت،بیان سلسله مباحث اخلاقی، تشکیل پویش من مهدوی ام و … اشاره شد.

سپس در مورد برنامه های نهم ربیع الاول بحث و تبادل نظر آغاز گردید و برنامه های تدوین شده توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان مازندران به فعالین فضای مجازی حاضر در جلسه ابلاغ شد تا این برنامه منسجم و با محتوا برگزار گردد.

در ادامه هر کدام از اعضا در خصوص توانایی ها و فعالیت های خود اعلام آمادگی کردند از جمله آقای حسینی از صدا و سیمای مرکز مازندران اعلام کرد که بنیاد مهدویت محتوا برنامه ها را تامین کند و صدا سیما آن را تولید و تبدیل به برنامه و موشن گرافی میکند .

در ادامه جلسه نوری مسئول فضای مجازی سپاه کربلای مازندران  در این جلسه  اعلام کردند آماده پخش همه اخبار و مطالب مهدوی در سایت ها و فضای مجازی هستند که بالغ بر چند هزار نفر عضو و دنبال کننده داردو همچنین خواستار مطالب مهدویت از بنیاد جهت تنظیم موشن گرافی شدند همچنین آقای سیفی ازسازمان سراج با داشتن استودیو تولید، آماده تولید مباحث های مهدوی به صورت فایل های صوتی، موشن گرافی،و … و نشر آن است.

در ادامه حجت الاسلام یزدانی گفت: حاضر به نشر مباحث مهدویت در سایت های دانشگاه برای دانشجویان و اساتید هستند همچنین  سفیدگر از مهدیه استان اعلام آمادگی برای تهیه پادکست و موشن گرافی را اعلام کردند.

در ادامه معافی از کمیته امداد خواستار تشکیل سه کمیته شدند: کمیته محتوا ، کمته فنی و شناسایی و کمیته رسانه تا بصورت تخصصی در زمینه مهدویت کار شود .
در انتها با جمع بندی مطالب جلسه و تشکراز اعضا جهت حضور در جلسه و داشتن اشتیاق برای قدم برداشتن و آماده کردن زمینه ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت به عنوان منتظر واقعی به پایان رسید.