هفتاد و دومین جلسه شورای اسلامی شهر ساری با حضور اکثریت اعضا و همچنین عباس رجبی شهردار ، معاونان شهرداری و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش ایلنا، صحن علنی شورای اسلامی شهر ساری در حالی برگزار شد که فرامرز نقیبی در اظهاراتی کوتاه ضمن قدردانی از مردم ساری به دلیل  سه دوره اعتمادشان به او استعفایش را به دلیل برخی مشکلات اعلام کرد اما به دلیل عدم ارائه استعفاء نامه کتبی مورد قبول ریاست شورا واقع نشد.

علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری در پی اظهارات این عضو شورای شهر ساری گفت: استعفای عضو شورای شهر نخست باید بصورت کتبی به رئیس شورای شهر ارجاع  و ثبت شود پس از آن در صحن شورا برای رای گیری به شور گذاشته شود؛ اینگونه اعلام استعفا وجاهت قانونی ندارد.

وی تاکید کرد که تاکنون نامه‌ای کتبی مبنی بر اعلام استعفای این عضو شورای شهر به دستم نرسیده است.

در ادامه این جلسه ضمن بررسی چند نامه، شهردار ساری پاسخگوی سوالات عشوری عضو شورای اسلامی شهر شد و بنا بر این شد که مابقی سوالات در جلسات بعدی مطرح و شهردار پاسخ بدهد.

شورای شهر ساری کرایه تاکسی ساری را افزایش داد

اعضای شورای اسلامی شهر ساری در هفتاد و یکمین جلسه علنی با افزایش نرخ کرایه تاکسی درون شهری موافقت کردند. طبق قانون، این مصوبات برای اجرا باید به تایید فرمانداری برسد.

به گزارش ایلنا ، اعضای شورای اسلامی شهر ساری در هفتاد ویکمین جلسه خود با بررسی لایحه تعیین نرخ کرایه تاکسی، در سال 99 تصویب کردند: نرخ کرایه تاکسی نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کند.

کوروش یوسفی عضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: آخرین تغییر در نرخ کرایه تاکسی‌های ساری مربوط به دو سال قبل است و پس از آن تغییری در نرخ ها صورت نگرفته که امروز با افزایش آن موافقت شد.

وی افزود: افزایش نرخ تاکسی در تمام خطوط تاکسیرانی ساری با در نظر گرفتن همه جوانب اجرایی خواهد شد.

سه هزار و 9  راننده تاکسی در 32 خط تاکسیرانی شهر ساری فعال هستند.