امسال با وجود تمام هشدارها در پیشگیری از ویروس کرونا بازار بازارهای شهر ساری  شاهد شلوغی خرید برخی از شهروندان بود.

تعطیلی بازارهای مازندران در نوروز 99

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: به‌منظور جلوگیری از خطرات شیوع ویروس کرونا مقرر شد بازار مازندران در تعطیلات نوروزی 99 تعطیل باشد.

حسین قوانلو امروز درباره وضعیت بازارهای مازندران در تعطیلات نوروز ۹۹ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: به‌منظور  جلوگیری از خطرات شیوع  ویروس کرونا مقرر شد بازار مازندران در این ایام تعطیل باشد.

وی با بیان اینکه یکی از راهکارهای اصلی برای جلوگیری از شیوع این ویروس تعطیلی بازار و واحدهای غیرضروری است، افزود: این تصمیم در سراسر استان اجرا می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه مردم نگران تامین کالاهای اساسی خود نباشند، تصریح کرد: باتوجه به اینکه در روزهای قبل مردم موفق به تهیه مایحتاج خود در تعطیلات نوروزی نشدند در این زمینه مقرر شد واحدهایی که با قوت روزانه مردم سروکار دارند طی ایام تعطیلات نوروزی دایر باشند.

قوانلو در پایان خاطرنشان کرد: در تعطیلات نوروزی واحدهای خبازی، میوه فروشی‌، قصابی، واحدهای صنفی فروش مرغ و تخم مرغ و فروشندگان لوازم بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده با رعایت مسائل بهداشتی در این مدت به ارائه خدمات به شهروندان می‌پردازند و مردم نگران نباشند.