حضور آیت الله لائینی و جمعی از مدیران کل استان در شهر کیاسر

عکاس (سید ولی شجاعی لنگری ) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

با همکاری و امام جمعه شهر کیاسر و مشکلات شهر کیاسر با حضور آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران ، امام جمعه شهرستان ساری ، علی بابایی کارنامی نماینده شهرستان های ساری و میاندورود ، حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان و سعدی پور مدیرکل  آموزش و پرورش ، فلاح مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ،  عباسی معاون امور عمرانی فرماندار ساری ، بخشدار چهاردانگه ، شهردار کیاسر و مسئولین شهرستان و منطقه در جلسه شورای اداری کیاسر مورد بررسی قرار گرفت.

آیت الله لائینی و مسئولین استان در بدو حضور خود در شهر کیاسر با حضور بر گلزار شهدای شهر به مقام شامخ شهدای شهر و شهدای خوشنام و مرحوم آیت الله سید حسن شجاعی کیاسری نماینده فقید شهرستان های ساری و میاندورود و حضرت آیت الله زمانی کیاسری ادای احترام نمودند.

کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی شهر کیاسر و حضور در مراسم میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و جلسه شورای اداری کیاسر از دیگر برنامه های آیت الله لائینی در کیاسر بود.

امام جمعه  کیاسر در آغاز مراسم‌ با عرض خیر مقدم خدمت مسئولین منطقه و تشکر از حضور این عزیزان از تلاش های جوانان کیاسر برای حل مشکلات جوانان منطقه تقدیر نمود از مسئولین استان درخواست کرد که به فکر حل مشکلات جوانان باشد.

وی با یادآوری معضل دپوی زباله شهرستان ساری که در منطقه پشتکوه چهاردانگه قرار داد و از مسئولین مربوطه خواست که به معضل شیرابه ی زباله توجه نمایند.

قراردادن جایگاه CNG و پمپ بنزین از دیگر درخواست های امام جمعه کیاسر بود.

همچنین آیت الله محمدی لائینی در جلسه شورای اداری کیاسر و مراسم تجلیل از فعالان و پیشکسوتان قرآنی گفت: باید قدردان شهدایی همچون سردار دلها باشیم همه میدانند در هر کشور میدان اولویت و پشتوانه است چه در دفاع مقدس، دفاع از حرم و چه امروز! به طور کلی «میدان» پشتوانه جمهوری اسلامی ایران است.

دغدغه های بیان شده را مطالبات خودمان به حساب آوریم به آن بخش مربوط به معدن تعطیل شده توجه کنید بخشدار چهاردانگه میتواند مسئول خوبی برای پیگیری این خواسته ها باشد.

در بخش آموزش و پرورش هم برای ساخت فرهنگ سرا توجه شود و جایگاه CNG و پمپ بنزین و مشکلات بهداشت و درمان شهر کیاسر پیگیری شود.

از جوانان کیاسر به طور ویژه از جوان خوشنام کیاسری آقای مهندس اسماعیل شیخانی کیاسری بابت پیگیری این جلسه و حل مشکلات شهر کمال تقدیر و تشکر را دارم.

نقش امام جمعه پرتلاش و جهادی کیاسر بسیار موثر است هیچ چیز همچون کمک به محرومین و فرهنگ انقلابی ، دل شهدا و خداوند را خوش نمیکند.

بازدید از خانه موزه کیاسر حسن ختام حضور ایت الله لایینی در شهر کیاسر بود.