مسابقات كشوري گلبال نابينايان با حضور تیم هیئت‌ ورزشی نابینایان و کم‌بینایان استان مازندران در بابلسر درحال برگزاریست

لازم به ذکر است تنها حامی تیم گلبال نابینایان مازندران و هیئت‌های ورزشی نابینایان و کم‌بینایان استان در این مسابقات شرکت خلاق گردشگری دهکده رویاها می باشد .

شرکت گردشگری دهکده رویاها “مجری طرح توسعه گردشگری مجمع همیاری” که از شرکت‌های خلاق تحت پوشش معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری بوده و در طی چند سال اخیر حامی مالی جامعه هدف بهزیستی و هیئت ورزشی نابینایان و کم‌بینایان استان بوده است امروز از سوی باقری ریاست محترم هیئت وزرشی نابینایان و کم‌بینایان استان مورد تقدیر قرار گرفت. در طی این جلسه که در محل شرکت و با تقدیم لوح سپاس به بشیری مدیرعامل شرکت دهکده رویاها همراه بوده است از برنامه‌های شرکت در سال ۹۸ و تفاهم‌نامه‌ای که بزودی بین شرکت دهکده رویاها و هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان تنظیم خواهد شد صحبت به میان آمد.

شرکت دهکده رویاها که نسبت به اجرای تورهای ورزشی و توریستی رایگان و همچنین تهیه یکسری لوازم اولیه ورزشی برای این هیئت، همت گمارده است، پس از تنظیم این تفاهم‌نامه و دعوت از مشارکت‌های داوطلبانه و خودجوش همگانی بالاخص کارمندان دولت، خواهد توانست تا حمایت‌های بیشتری از این هیئت به‌عمل آورد.

هیئت‌های ورزشی نابینایان و کم‌بینایان تاکنون موفق به کسب مدال‌ها و موفقیت‌های قابل توجهی شده‌اند و مطمئنا در صورت حمایت بیشتر، افتخار آفرینی این عزیزان برای مازندران و ایران اسلامی افزایش خواهد یافت.

آدرس: ساری، خیابان قارن، روبروی پارکینگ روشن، ساختمان صدرا، شرکت دهکده‌رویاها

تلفن: ۰۱۱۳۳۳۰۲۳۴۳

سایت:

www.Drni.co.ir