معاون اول رئیس جمهور از مناطق سیل‌زده سیمرغ بازدید کرد

جهانگیری: تسهیلات بلاعوض برای بازسازی منازل پرداخت می‌شود

معاون اول رئیس جمهور: دولت در مرحله بازسازی در کنار مردم سیل زده خواهد بود

معاون اول رئیس جمهور به همراه آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران، استاندار، مسوولان استانی و کشوری از سیل زدگان شهرستان سیمرغ بازدید کردند.

دکتر اسحاق جهانگیری درجریان سفر به استان مازندران، با حضور در روستای تالارپشت شهرستان سیمرغ، به همراه وزیر جهاد کشاورزی، وزیر نیرو، استاندار مازندران از این روستای سیل زده بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل مردم ساکن این روستا قرار گرفت. ‎

دکتر جهانگیری همچنین با حضور در خانه های سیل زده این روستا، ضمن ابراز همدردی با مردم از دغدغه ها و مطالبات آنها مطلع شد.
معاون اول رئیس جمهور همچنین در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگاران ضمن ابراز همدردی با مردم سیل زده استان مازندران خاطرنشان کرد: باید خدا را شکر کنیم که میزان تلفات و خطرات جانی نسبت به بزرگی این سیل بسیار کم بوده اگرچه آسیب رسیدن حتی به یک نفر هم برای دولت ناراحت کننده است.
دکتر جهانگیری افزود: پس از خروج آب از منازل مردم فرصت بازسازی فراهم می شود و دولت از طریق وام های قرض الحسنه و کمک های بلاعوض مردم را در بازسازی خانه های خود مورد حمایت قرار خواهد داد.
معاون اول رئیس جمهور پس از بازدید از روستای سیل زده تالارپشت، از عملیات بازسازی و احداث پل ارتباطی روستای بالارستم در شهرستان قائم شهر که در جریان سیل تخریب شده نیز بازدید کرد و در جریان مراحل ساخت و برنامه زمانبندی تکمیل این مسیر قرار گرفت.