خادمین آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) بابل با پرچم حرم حضرت اباعبدالله الحسين عليه السلام در جمع کادر درمانی بیمارستان‌های یحیی‌نژاد و آیت‌الله روحانی این شهرستان حضور یافتند و با توزیع 180کیلوگرم شیرینی از تلاش‌های رزمندگان جبهه سلامت در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، پس از شیوع ویروس کرونا و نظر به توصیه‌های بهداشتی درب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان بسته شد اما خادمین امامزادگان بیکار ننشستند و 12 کارگاه تولید ماسک را در بقاع متبرکه مازندران راه‌اندازی کردند.
خادمین آستان مقدس امامزادگان مازندران همراه با تولید ماسک به جبهه رزمندگان مقابله با ویروس کرونا پیوستند و روزانه در نوبت‌های مختلف خیابان‌ها و اماکن عمومی شهر را ضدعفونی می‌کنند.
در یک اقدام جدید، خادمین آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) بابل با پرچم حرم حضرت اباعبدالله الحسين عليه السلام در جمع کادر درمانی بیمارستان‌های یحیی‌نژاد و آیت‌الله روحانی این شهرستان حضور یافتند و از تلاش‌های رزمندگان جبهه سلامت در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کردند.
حجت‌الاسلام مصطفی سیفی مدیر اجرایی آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) بابل در گفت‌وگویی اظهار کرد: به پاس زحمات کادر درمانی کشور در مقابله با ویروس منحوس کرونا، خادمین و اعضای هیأت امنای آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) بابل در جمع رزمندگان جبهه سلامت بیمارستان‌های یحیی‌نژاد و آیت‌الله روحانی این شهرستان حضور یافتند تا بتوانیم گوشه‌ای از فداکاری و تلاش‌های پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور قدردانی کنیم.
وی از توزیع 180 کیلوگرم شیرینی در بین کادر درمانی بیمارستان‌های یحیی‌نژاد و آیت‌الله روحانی شهرستان بابل خبر داد و افزود: بسته‌های شیرینی پیش از ورود به بیمارستان ضدعفونی و با نظر کادر درمانی به محیط داخل بیمارستان انتقال داده شده است.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: پیش از این محوطه و خیابان‌های منتهی به بیمارستان‌های بابل توسط خادمین آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) ضدعفونی شده بود و این آمادگی را داریم برای روزهای جاری نیز ضدعفونی اماکن درمانی شهرستان بابل را ادامه دهیم.