با سلام و خوش آمدگویی خدمت شما بازدیدکننده گرامی:

معرفی و اهداف:

سایت خزرنما با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 79499 به عنوان  اولین و تنها سایت اختصاصی گزارش تصویری و  خبری جهت سهولت هرچه سریعتر و آسانتر  دسترسی کاربران به تصاویر و ارتباط بهتر با کانونهای اخبار و ارتباط صادقانه با مردم و مسئولین طراحی و در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده شده است.

یکی دیگر از اهداف این سایت جهت بهره برداری همکاران محترم رسانه های مکتوب و مجازی استان مازندران می باشد  تا با صرف کمترین زمان و بدون هیچ هزینه ای به عکس های خبری و گزارشی مورد نیاز خود دست یابند.

 توجه! عکسهای نمایش داده شده در سایت تنها برای انعکاس کامل واقعیات بدون هیچ برداشت شخصی و به عنوان چشم صادق مردم و مسئولین در رویدادهای خبری به نمایش گذاشته می شود و نمایش تصاویر از  معضلات اجتماعی از هردسته ای، فقط برای رفع آن از طریق اطلاع رسانی شفاف به مسئولین و آگاهی مردم عزیز استان می باشد.

پیشاپیش از کسانی که با دیدن تصاویر به هردلیلی آزرده می شوند پوزش می طلبم و به یاد داشته باشیم ما فقط رسالت رسانه ای خود را انجام می دهیم.

مدیر مسئول و صاحب امتیاز سایت خزرنما:

من محسن هدایتی بنیادآیاد، ساکن ساری ، با بیش از 20 سال سابقه در مطبوعات استان مازندران در تخصص طراحی و صفحه آرایی نشریات و همچنین عکاسی خبری در حال فعالیت می باشم .

همچنین جهت ارتباط مستقیم با بنده می توانید با شماره فکس 01133390439 و شماره مستقیم 09111566203 تماس بگیرید و یا در شبکه های اجتماعی پیام بگذارید.

آدرس اینترتی برای ارسال نظرات و تصاویر:      hedayati.grafic@gmail.com

آدرس دفتر: ساری – بلوار آزادی – کوچه اندیشه -( روبروی حسینیه محمدیه) پلاک 16- آپارتمان نوبخت – طبقه دوم

⭕️در شبکه های اجتماعی با خزرنما همراه باشید👇

✅ایسنتاگرام :
https://www.instagram.com/khazarnama/?igshid=12veeefo7r0jw

❇️تلگرام :
https://t.me/khazarnam

✅واتساپ:
https://chat.whatsapp.com/IPpuz64xqyfJCXbEeTa5ve

https://chat.whatsapp.com/BiYKbsQx9YzJThZ09rWKRo

❇️سروش :

https://what.sapp.ir/khazarnama

✅ایتا:

https://eitaa.com/khazarnama98

بله:

mention:@KHAZARNAMA

❇️وب سایت :
https://www.khazarnama.ir

 

جهت مشاوره و انجام تبلیغات در سایت خزرنما و پیام در شبکه های اجتماعی  09111566203  محسن هدایتی

با تشکر