۸ سارق خودرو و تجاوز به عنف در مازندران دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران، ماموران انتظامی مازندران باند هشت نفره سارقان شامل ۴ سارق اصلی و ۴ مالخر استان‌های گلستاو مازندران را دستگیر کردند.
سارقان به سرقت ۸ دستگاه خودرو و 232 فقره سرقت و تجاوز به دو مورد عنف در پوشش مسافر کش در استان‌های گلستان و مازندران اعتراف کردند

انهدام باند سارقان داخل خودرو / کشف 232 فقره سرقت در مازندران

فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و انهدام باند سارقان خودرو با 232 فقره سرقت خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار مرتضی میرزایی با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو، قطعات و لواز داخلی خودرو، موضوع در دستور کار پليس آگاهي استان قرار گرفت .

وی تصریح کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده و نیز بهره گيري از اقدامات فني موفق شدند سارق سابقه دار و حرفه ای را شناسایی و دستگیر کنند بنابراین پس از اخذ مجوز قضائی، وی را طی یک عملیات ضربتی به همراه 2 دستگاه خودرو سرقتی دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: متهم در تحقیقات پلیس ابتداء منکر هرگونه ارتکاب به بزه انتسابی شد اما در ادامه تحقیقات با توجه به شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشود و به سرقت خودرو و داخل خودرو با همکاری همدستانش که یک مرد و 2 زن بوده اند، اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به دستگیری همدستان این فرد طي چندین مرحله عمليات جداگانه در مخفيگاهشان، افزود: اعضای این باند در تحقیقات و بازجویی های پلیس به 232 فقره سرقت شامل 8 فقره سرقت خودرو و 224 فقره سرقت قطعات و محتويات داخل خودرو در سطح استان مازندران و چندين فقره سرقت در استان گلستان اقرار کردند.

سردار میرزایی از کشف مقادیر زیادی اموال مسروقه قطعات خودرو و دستگیری 4 مالخر در این پرونده خبر داد و گفت: با شناسایی برخی از مال باختگان از اموال مكشوفه به آنان تحویل شد و متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار قانوني مناسب روانه زندان شدند.