استاندار مازندران در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان:

 تهیه برنامه جانمایی شهرکهای صنفی استان برای ساماندهی صنوف مزاحم

احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران در این جلسه پروژه های مقیاس بزرگ را زمینه ساز تحرک در اقتصاد استان دانست و بر ضرورت برندسازی تولیدات کشاورزی برای حضور موثر در بازارهای هدف تاکید کرد. ‎

دوازدهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست استاندار مازندران و رئیس این شورا برگزار شد.

استاندار مازندران در این جلسه با اشاره به این که برای توسعه مازندران و حل مشکلات پیش رو باید از منافع شخصی و سازمانی و … عبور کنیم، گفت: ساماندهی برخی امور نیازمند کار جهادی و انقلابی است و همه دستگاه های مسئول باید تلاش شبانه روزی را محور کار خود قرار دهند.

حسین زادگان با بیان این که برای ایجاد تحرک در اقتصاد استان باید مجموعه پروژه ها و طرح ها در قالب پروژه های مقیاس بزرگ به اجرا درآید، افزود: با ایجاد برندینگ و تولید و عرضه متمرکز و کیفی محصول باید قدرت حضور خود در بازارهای هدف را ارتقا دهیم.

در این جلسه با تاکید حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران؛ شرکت شهرکهای صنعتی مکلف شد با همکاری معاونت عمرانی استانداری و دستگاههای اجرایی ذیربط مانند جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و دانشگاه مازندران ظرف مدت یک ماه نسبت به تهیه برنامه جانمایی شهرکهای صنفی استان برای ساماندهی و انتقال صنوف مزاحم تهیه تا در شورای برنامه ریزی مطرح و بررسی و تصویب گردد.

همچنین در این جلسه اولویت های پژوهشی استان مورد بررسی قرار گرفت.

در آغاز این جلسه؛ غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، به ارایه گزارشی از اقدامات دبیرخانه شورا در حوزه های مختلف پرداخت.