دپوی خودرو‌های ایران خودرو بابل همچنان ادامه دارد؟!

درحالی که بیش از یک ماه از انتشار تصاویر دپوی خودروهای صفر در زمینهای اطراف کارخانه ایران خودرو در بابل می گذرد، همچنان بر تعداد این خودروها افزوده می شود.
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیما؛  تصاویر جدید از زمین‌های اطراف این کارخانه نشان می دهد فقط تعداد اندکی از خودرو‌ها از این پارکینگ خارج شده است.
این در حالی است که مدیر عامل ایران خودرو بابل می گوید:زمین‌های اطراف این کارخانه، خریداری شده تا خودرو‌هایی که دارای نقص فنی هستنددر آن نگهداری شوند. برخی کارشناسان بر این عقیده اند که ایران خودرو منتظر است تا پس از افزایش قیمت‌های سه ماهه این خودرو‌ها را با قیمت بالاتر ترخیص کند.
خزرنما:(شرکت ایران خودروی مازندران در سال ۱۳۸۹ با تولید روزانه سه دستگاه خودروی سمند و ۳۵ نیروی کار فعالیت خود را آغاز کرده است.
سید امید حسینی نژاد، مدیر عامل ایران خودرو بابل گفته؛ کارخانه خودرو سازی مازندران در حال حاضر با حدود 500 پرسنل بصورت 2 شیفت روزانه 200 دستگاه خودرو پژو پارس تولید مینماید و به دلیل محدودیت های مکانی ، زمینهای اطراف این کارخانه ، خریداری شده تا خورو هایی که دارای نقص فنی هستند، در آن نگهداری شده و پس از پلاک گذاری ، بلافاصله تحویل مشتریان گردیده تا خودرو های جدید جایگزین شوند.)